[RESPINS] Reclamatie Macy

IWANNABEFAMOUS

[RESPINS] Reclamatie Macy

Mesajde IWANNABEFAMOUS » 29 Mar 2018, 20:33

Nick: IWANNABEFAMOUS
Nick admin: Macy
Ai citit regulamentul:Da, l-am citit.
Data si ora: 29:03:2018 20:17
De ce reclami adminul respectiv: Poi stateam pe server ma jucam linstit si dintr-o data ban , motiv pa. Am vorbit si cu Junioru si mi-am certu scuze de la el pentru ce-a ce i-am spus.Si cu demonul cand am zis ca ma luat ruptul asta am zis sub forma de gluma si l-am intrebat pe demon daca sa suparat si a zis ca nu. Si cu domnu Termita, dumnelui mi-a zis ca toata lumea greseste si ca cel mai bine ar fii sa imi cer scuze . Si imi mai cer o data scuze pentru tot. Dar Macy are ceva cu mine personal cred si ieri de exemplu mi-a dat o comanda pe mine si mi s-a facut imaginea neagra cred ca bind ii zice sau nu stiu sigur si am zis nu vad , totul e negru iar el mi-a dat gag 10 minute . Imi place server-ul foarte mult, azi cred ca m-am jucat toata ziua . Nu as vrea sa nu mai pot intra pe el pentru ca macy are ceva cu mine . :|
Dovezi: https://imgur.com/a/MEO4e
MACY

Re: Reclamatie Macy

Mesajde MACY » 29 Mar 2018, 20:53

Copilas cu limbaju tau nu poti juca cu noi . kontra tia dat gag permanent eu ti-am dat gag de doua ori intr-o runda unu de 10 min unu mai lung. intr-o zi ti-am dat ban iar ai intrat . UNQ ti-a dat ban iar ai intrat . Te-am intrebat cine tias scos banu ai zis ca kev,dupa aia ai zis ca nu el ca ai mintit . Daca nu te compori caatare nu ai ce cauta pe srvar . Crezi ca face ce vrei cu noi ? mi se pare ca ne iei cam peste picior . Eu te sfatuiesc sa mergi in alta parte unde ti se accepta astfel de limbaj si atitudine .Eu cand intru o sa iti dau ban . Nu stiu cum scapi de ban sau cine ti-l scoate asta mai ramane de vazut .
IWANNABEFAMOUS

Mesajde IWANNABEFAMOUS » 29 Mar 2018, 21:07

Nu ti-am spus ca nu stiu cine imi scoate ban-ul . Chair e ciudat sting calculatorul si intru si nu mai am ban .Ieri am vorbit cu domnul Termita si l-am intrebat ce as putea face sa mai joc pe acest server. Si mi-a zis sa imi tin limba dupa dinti si sa imi cer scuze ar fi cel mai bine .Si ce limbaj am ? Am injurat grav? Retard si rupt e injuratura ? Mi-am cerut scuze pentru ce-a ce am spus.
ZuZu

Mesajde ZuZu » 29 Mar 2018, 22:56

Si pentru ce faci reclamatia???
Ti-a dat ban permanent pentru limbaj, daca nu s-a pastrat banul din alte motive e alta poveste dar nu inseamna ca a fost stearsa greseala ta.
Incearca sa te controlezi tu inainte sa faci reclamatie la altii, pastreaza un limbaj decent fie ca te adresezi cuiva sau nu si nu jigni pe nimeni indiferent cum joaca, este un server public, sunt jucatori mai buni si mai slabi, poate in viata reala sunt cu mult peste tine acei oameni, unii sunt de o varsta cu parintii tai poate si nu este cu bun simt din partea ta sa ii faci retarzi sau sa fii ironic.

Iar in ceea ce priveste banul, cred ca pentru astfel de fapte un gag permanent este suficient sau pe o perioada mai lunga. Cum dispare banul asa poate sa dispara si gag-ul ... poate daca mai sta pe langa noi invata sa is controleze limbajul in timp... :)

RESPINS / TOPIC CLOSED

Înapoi la “Reclamatii Admini”