[Acceptat]modificare rank

gutza

[Acceptat]modificare rank

Mesajde gutza » 27 Oct 2018, 22:44

Salut nu demult am jucat pe un server care avea modificat rank-ul,gen la 200 de killuri aparea in chat incepator,la 400 avasant si tot asa pana la legenda.Si cred ca s-ar termina si cu jucatul la rank si alte alea.Astept pareri.
UnqDawg

Re: modificare rank

Mesajde UnqDawg » 27 Oct 2018, 23:12

Puncte nu faci doar din kill-uri, uite aici: http://miez.ro/cstrike/HLstatsX/hlstats ... me=cstrike

Rankul se ia dupa punctele adunate, nu fraguri.
Scuza asta ca unii jucatori "joaca la rank" e doar ca sa se simta mai bine altii cand nu au scor bun... :lol: :lol:
Oricum, nu prea conteaza rankul pe serverul nostru.

Eu cred ca s-ar vedea urat daca ar aparea in dreptul numelor si gradul ala de fraguri...
Sau cel putin sa nu fie legat de fraguri, ci de timp jucat pe server sau ceva de genul. Sunt multi jucatori care joaca foarte mult timp pe server si nu au asa multe fraguri, mai de graba i-as rasplati pe ei cu rank decat un fragar ca mine sau un jucator bun care nu intra asa des ca ei.
mo0n_sniper scrie:Si desi nu gasisem eu servere cu jucatori foarte buni tot primeam ban pe motiv ca joc cu cod desi nu aveam.
mo0n_sniper
Site Admin

Re: [Acceptat]modificare rank

Mesajde mo0n_sniper » 08 Iun 2019, 22:54

HLStatsX ofera rank in functie de numarul de puncte
I will not die a faceless slave forgotten by history.
Imagine

Înapoi la “Sugestii, Idei si Propuneri Server”