Flood

GagaD

Re: Flood

Mesajde GagaD » 14 Feb 2016, 12:08

SES1 scrie:GAGA taci ca esti varza dq :)) , am vps de 26 de euro tu crezi ca daca ai bagat anti-flood nu pica ? :))))))))))

Daca tu spui ca sunt varza,nu e problema,nu ti-am cerut parerea. Chiar asa mare acoperire crezi ca ai cu vps ala de 26 de euro?
Te-ai rugat de cineva sa te invete cum sa dai flood,ca asa poti tu simti ca traiesti dranjand pe alti. Daca de la un joc ajungi sa faci asa ceva in viata...
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 25 Feb 2016, 21:01

Am vorbit cu pisoi din comunitatea Ultracs si ne-a ajutat pentru rezolvarea problemei.
In afara de cei care au facut flood cei din comunitatea Ultracs si power pot sa joace la noi
I will not die a faceless slave forgotten by history.
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 02 Mai 2016, 20:00

Cum ati vazut si voi se pare ca baietii au reinceput cu flood-ul.
Momentan lucrez sa gasesc o solutie sa ii blochez.

Dar din ce am vazut sunt multi care reintra pe server chiar si dupa ce este picat, lucru care ma bucura.
Vreau sa cred ca MIEZ.ro este mai mult decat un simplu server de CounterStrike si ca este un loc unde cei care jucam ne simtim bine si ca facem parte din comunitate.

Mesajul meu pentru cei care dau flood este urmatorul:
https://www.youtube.com/watch?v=MCUkeBmeedI
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 03 Mai 2016, 12:22

Desi pisoi, detinatorul comunitatii UltraCS, ne-a ajutat se pare ca sunt multi din acea comunitate care ne creeaza probleme.
Drept urmare niciun jucator din comunitatea UltraCS sau clanul power ucs nu mai sunt acceptati pe server.

Adminii au obligatia sa ii baneze pe toti permanent.

Înapoi la “Anunturi”