[RESPINS] Referitor la Unban

psychodelic

Re: Referitor la Unban

Mesajde psychodelic » 02 Ian 2018, 23:59

iata un exemplu cat de expert e domnu host...ca de asemenea si tu:

viewtopic.php?f=12&t=158

Ce wall a vazut el sau tu nu stiu.Are doar texturile schimbate iar omul se vede asa de la deathcam...dar e greu cu acest joc!

da sigur, mai bine joci cu 5 oameni, pardon 6 cati sunt acum care isi spun tatal nostru pe server in loc cu 32 care mai zic si un fmm sau prostule sau etc nu? Ca doar suntem la cs.catedrala-mantuirii.ro
In fine e de ajuns, ramai acolo in basmele tale, poate cand o sa mai cresti o sa intelegi ce spuneam...cand o sa administrezi un server gol o sa iti dai cu tesla...
psychodelic

Mesajde psychodelic » 03 Ian 2018, 00:02

Cred ca nu stii definitia cuvantului ipocrit, mai documeteaza-te si apoi o sa imi dai dreptate.
Nu am fost banat pt injurii cum zici tu, ci pentru ca domnul host a auzit el ca ar fi injurat unul psycho pe MICROFON...ceea ce eu nu am la casti.
In fine, imi bat capul cu nimeni pana la urma, prost eu ca incerc sa iti deschid mintea! Ramai asa acolo in intuneric
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 03 Ian 2018, 00:04

Eu zic ca putem inchide cererea, ai aratat tot ce era de aratat despre tine.
I will not die a faceless slave forgotten by history.
mo0n_sniper
Site Admin

Re: [RESPINS] Referitor la Unban

Mesajde mo0n_sniper » 03 Ian 2018, 00:13

Iar dupa ce am inchis topicul psichodelic mi-a trimis un mesaj cu injuraturi, total de neasteptat de la un om ca el :))))
I will not die a faceless slave forgotten by history.
ZuZu

Re: [RESPINS] Referitor la Unban

Mesajde ZuZu » 03 Ian 2018, 02:02

el probabil se crede pe serverele alea de 32 playeri, cu valveri .. unde nu poti avea un control asupra jucatorilor :lol:
Mai injura apoi zice ca nu era el... te astepti la absolut orice de la un om ca el.
Iar faza cu deathcam .. cand se face poza jucatorul este in viata, datorita cfg-ului modificat poza nu apare cum trebuie ci cu "Deathcam" sau 3rd person view mode, cum vrei tu sa ii spui.

http://miez.ro/cstrike/HLstatsX/hlstats ... 744&page=4

urmariti a-4-a pagina, sa vedeti limbajul lui psycho.. de pe acel steam id din cererea unban, ii lasam pe ceilalt psycho deoparte, asta si pentru el, in cazul in care crede ca banul este doar asa pe banuiala, poate nu isi aduce aminte ce a zis!
Si cred ca se s-au lamurit toate problemele, inclusiv psycho a mai invatat ceva in plus fata de ce stia de pe serverele cu valveri de 32 playeri.
Si da, mai bine joci cu 4-5 decat cu 32 care iti strica toata dispozitia, cand te vei maturiza poate vei aprecia si tu calitatea nu doar cantitatea.
Un an nou fericit tuturor! :D

Referitor la RESPINS / TOPIC CLOSED

Înapoi la “Cereri UnBan”