[Acceptat] Cerere unban VRossi

VRossi

[Acceptat] Cerere unban VRossi

Mesajde VRossi » 21 Mar 2017, 20:58

Nick: VRossi
Ai citit regulamentul: Da, l-am citit.
Data si ora: 21.03.2017 - ~17:30
Dovada din consola (copy paste):

Informatii despre Ban
Nume: VRossi
SteamID: STEAM_0:0:56891156
Motiv: forumpoza
Timp de Unban: Ban Permanent
Nume Admin: host
Admin SteamID: STEAM_0:0:39611192

Daca tu consideri ca ai fost banat pe nedrept contacteaza website-ul:
http://CS.MIEZ.ro/forum

BUILD 1045 SERVER (0 CRC)
Server # 845
Kicked :"You are banned from this server. Check your console"

Demo: - nu vad niciun demo in folderu /cstrike
Motivul pentru care ceri unban: am luat ban pentru nu stiu exact ce (probabil wall/aim); cu siguranta nu am si nu am avut vreodata.
Alte dovezi: Poza, vezi attach sau link http://www.girlshare.ro/3489780438.1

@host: Consider ca un admin se plictiseste, cand imi face SS chiar cand pun tinta pe capul unui jucator pe care-l vad direct. Intelegeam daca jucatorul respectiv era ascuns sau ceva de genul... dar asa? Ce anume s-a dorit sa se vada din acest SS ca nu inteleg?

Edit: Inteleg ca am primit ban ca nu am vrut sa pun poza. Nu am zis nicaieri ca nu vreau sa o pun, doar ca eram nedumerit de ce mi s-a facut acea poza, in acel moment. Cumva am luat-o ca o gluma.
Life is like a RAiNBOW. You need both the sun and the rain to make its colors appear.

Imagine
MORTAL LIVE

Re: Cerere unban VRossi

Mesajde MORTAL LIVE » 21 Mar 2017, 22:43

Morala,ce bn era daca tu-ti vedeai de treaba ta,eu de a mea si piciu de a lui.Asteptam adminu sa termine cu plictiseala si vedem !!! :shock: :shock: :shock:
VRossi

Mesajde VRossi » 21 Mar 2017, 23:25

Morala: Indiferent de gravitatea unei actiuni, primesti ceva permanent. :) Gag/Ban. Ca mai apoi sa ti se scoata/sa nu ti se scoata, in functie de ceea ce doreste adminul respectiv. Evident nu esti anuntat ca se va scoate candva... trebuie sa banuiesti tu ca asa va fi. Daca mai faci si greseala sa zici ca un admin "se plictiseste" o sa-ti fie repetata chestia asta de nspe ori si vei fi ignorat, ca da, e un privilegiu sa jucam in aceasta comunitate, nu un drept.

Oricum vreti sa o dati, codat nu sunt. Daca banul permanent a fost dat pentru "limbajul colorat" si pentru faptul ca "am incitat la cearta", nu inteleg rostul screenshot-ului, probabil ati vrut sa fiu siguri ca nu ma plictisesc tastand pe forum.

Nu mai am nimic de adaugat, daca scoateti banul ar fi bine, daca nu, succes.
Life is like a RAiNBOW. You need both the sun and the rain to make its colors appear.

Imagine
ZuZu

Mesajde ZuZu » 22 Mar 2017, 14:24

Vrossi, de cand ai inceput sa joci pe server ai fost respectat si nu te-a luat nimeni in nici un fel, te-au lasat sa joci linistit, ne-am distrat, am ras, am glumit.. etc... Cand ai inceput sa faci o reclamatie "de plictiseala" ai agitat valurile si ai atras mai multa atentie si curiozitatea adminilor, sa vedem ce e cu el. Piciu nu a avut nici o problema cu asta, joaca de ceva timp aici, a jucat si dupa ce a luat un slay, dar ai avut tu o problema pentru un simplu slay luat de alt jucator.
Comunitatea a crescut datorita faptului ca s-a incercat mereu sa se pastreze o atmosfera placuta, linistita, decenta (nu ca pe multe alte servere) si nu cred ca unul din admin sau jucatorii mai vechi au intentia sa faca abuz de comenzi, sa dea slay jucatorilor fara un motiv ca sa strice atmosfera, toti incercam sa o pastram ok si faraa situatii neplacuta, sa le oprim la timp inainte sa devina neplacute.
Daca esti multumit de comunitate, admini, jucatori.. cu bune cu rele cum sunt toti ca nici unul nu este perfect cel putin din punctul de vedere unui singur jucator pentru ca toti suntem diferiti, cu cea mai mare placere ne distram impreuna, daca nu, fiecare este liber sa joace oriunde se simte el bine. Cred ca deja lungim subiectul asta fara rost ...

Eu iti dau PRO UNBAN!
Imagine
Black

Mesajde Black » 22 Mar 2017, 15:07

pro. dar ai grija cum te comporti incontinuare. Si ca sa iti raspund la intrebarea ta, daca ai fost anuntat prin u@ ca posibil codat ti sa facut o poza. nu cred ca se fac poze in gluma, cel putin de cand joc pe acest servar nu sau facut poze in gluma sau la misto. Eu ca admin, mai fac poze din cand in cand la jucatori pt ai verifica, asta nu insemna ca le fac poze pe fiecare zi sau pe fiecare saptamana/luna. Chiar nu vad de ce esti nemultumit pentru o poza.
MORTAL LIVE

Mesajde MORTAL LIVE » 22 Mar 2017, 16:54

pro si de la mine !!
host

Mesajde host » 22 Mar 2017, 17:32

pro !
GagaD

Mesajde GagaD » 22 Mar 2017, 21:57

-poze se fac pe neasteptate , poate s-a gresit timpul de ss si asa a iesit.. dar daca iti face cineva poze corect e sa le predai indiferent de pozitia ta. :)
-e putin exagerat cu faptul ca se da usor permanent la gag/ban,dar asta e decizia adminului respectiv...
-bafta la joc si incearca sa te distrezi fara sa pui prea mult suflet in joc ca e virtula si eu stiu ca tu sti asta. (cum a fost in cazul lui piciu) ;)

Imagine
Imagine

Înapoi la “Cereri UnBan”