[Respins] Cerere unban power :)

power

[Respins] Cerere unban power :)

Mesajde power » 27 Mar 2017, 21:35

Nick: /// power
Ai citit regulamentul: da
Data si ora: acum o saptamana cred
Dovada din consola (copy paste):
SteamID: STEAM_0:1:194756318
Motiv: forum
Timp de Unban: Ban Permanent
Nume Admin: host
Admin SteamID: STEAM_0:0:39611192

Alte dovezi: http://www.girlshare.ro/3489787436.3

Host pot sa stiu si eu ce nu iti convine?
MORTAL LIVE

Re: cerere unban power :)

Mesajde MORTAL LIVE » 27 Mar 2017, 21:45

din start ai inceput cu stangu,mi se pare omuletu de-l impusti cam mititel vedem ce zice host !!!
power

Mesajde power » 28 Mar 2017, 00:42

pai frate jocu cu 640x480,care e problema vostra in asta?
jocu cu ce rezoluutie imi place ;) nu am mai auzit in viata mea sa ti se dea ban ca joci cu rezolutie mica OMG ce frustrati ,nu cred
ZuZu

Mesajde ZuZu » 28 Mar 2017, 10:53

Discutia a fost in felul urmator..i s-a parut ca joci suspect..si toti cei care joaca ciudat au rezolutia 640 de obicei si problema este ca nu pentru fps joaca asa, ca au pc slab ci din alte motive raman pe rezolutia asta. A ramas ca mai discutam pe forum si vedem ce si cum. Nu se mai da ban doar pentru rezolutie dar este un minus... din punctul meu de vedere sa iti iei pc ultimul racnet si sa joci pe 640. Nu este in regula deloc.. exceptie cativa care inca au pc foarte vechi si ii mai ajuta la fps.
Nu ai luat ban doar pentru 640 dar daca tot suntem frustrati esti liber sa te distrezi unde sunt jucatori mai pe gustul tau.
CONTRA UNBAN si cel mai probabil banul va ramane.
O zi buna!
Imagine
GagaD

Mesajde GagaD » 28 Mar 2017, 16:54

Treaba e in felul urmator si mai scurt si simplu:
-ca sa joci pe server nostru, trebuie sa te incadrezi in anumite cerinte.
-frustrat nu e nimeni,linisteste-te si asteapta adminul care te-a banat sa spuna ce are el de spus.Nu iti mai baga bete in roate.
Imagine
host

Mesajde host » 28 Mar 2017, 20:14

Zuzu a fost baiat finut si ti a pus informatii cum vedem noi jocu cu din privinta voasta >>>Din partea mea daca consideri ca jocu cu de la noi de pe server, nu se ridica la asteptarile tale si si suntem frustrati ,mergi in alta parte cu jocu cu cu care esti obisnuit;; si ca sfat incearca servere din Republic of......Ramai cu ban DUDA a se intelege dude... adica gagiu...
power

Mesajde power » 28 Mar 2017, 21:18

In primu rand ,nu am mai auzit in viata mea sa iti para suspect un jucator pentru ca joaca cu rezolutia asta. si al 2-lea rand doamne fereste de frustrati ca "voi " care dati ban la jucatori pentru treaba asta frate. Sunteti singurul server din cate stiu eu si ce am jucat care banati playerii pe motivul asta. care stie de playzeek acolo se joaca cu rezolutii din astea ,asa ca tratati jocul asta asa cum trebuie tratat ,nu va aruncati in cap de la etaju 10 ca aveti scor mic si jucati prost. s-au inventat castile ,folositile si apoi vorbiti de suspecti de cod sau alte balarii. faceti cum credeti dati ban/unban. i don't fucking care guys. sanatate la gaini si gg pentru admini din astia ca voi. pacat de server ca se misca bine. ;)
ZuZu

Mesajde ZuZu » 28 Mar 2017, 21:54

Dupa cum am zis mai sus: cei care joaca suspect de obicei au 640. Tu intelegi ce vrei si ce poti!
In cazul in care nu ai observat la noi nu se joaca la rank sau sa facem scor.. problema la tine a fost atitudinea ..in primul rand.
Mult succes!
Imagine

Înapoi la “Cereri UnBan”