[ACCEPTAT] UnBan Sawwwwwwwwwwwww^

SawCS96.

[ACCEPTAT] UnBan Sawwwwwwwwwwwww^

Mesajde SawCS96. » 28 Apr 2017, 23:13

Nick: Sawwwwwwwwwwwww^
Ai citit regulamentul: da, l-am citit
Data si ora: zilele astea, dar nu stiu exact
Dovada din consola (copy paste):
* Privilegii acordate
Informatii despre Ban
Nume: Sawwwwwwwwwwwww^
SteamID: STEAM_0:0:190215011
Motiv: aim
Timp de Unban: Ban Permanent
Nume Admin: MORTAL LIVE
Admin SteamID: STEAM_0:1:204043193

Daca tu consideri ca ai fost banat pe nedrept contacteaza website-ul:
http://CS.MIEZ.ro/forum
Motivul pentru care ceri unban: Vreau sa joc pe server. Initial luasem ban cateva ore din cate stiu, iar azi cand am vrut sa intru pe server imi zicea ca e permanent. Nu aveam aim si in plus sunt si steam on.
Demo: nu eram demo on cand s-a intamplat...
oniq666

Re: UnBan Sawwwwwwwwwwwww^

Mesajde oniq666 » 29 Apr 2017, 00:10

Din cate stiu te detectase pluginul anti aim si aveai parca 5/5 warns. Posibil sa ai setari "necurate" . Sa vina mortal poate-si aminteste el mai bine ce a fost
SawCS97

Mesajde SawCS97 » 29 Apr 2017, 00:54

Nu pricep ce setari necurate, le am default, nu m-am atins de ele, am un singur bind facut si nu cred ca ma ajuta foarte tare ''bind mwheeldown +duck''. Cred ca are probleme pluginul pentru ca nu am jucat cu cod.
MORTAL LIVE

Mesajde MORTAL LIVE » 29 Apr 2017, 12:15

Sawwww,te-a prins cu aim si ti-a dat ban 1 min si eu am dat permanent,nu cred ca greseste plughinu ptr ca a prins si cu norecoil si aim ,deci isi face treaba,asa ca daca tu crezi ca poti juca cu cfg default te astept cu un raspuns si lasati balariile !!!!
SawCS98

Mesajde SawCS98 » 29 Apr 2017, 16:17

Ai facut un demo macar? Ca sunt tare curios. Ma acuzi de no-recoil, dar nici macar nu ai habar de ce mi-ai dat ban, ba aim ba no-recoil...eu cred ca ai o problema cu mine. Si daca aveam presupusul "aim" primeam garantat VAC BAN pana acum, nu am folosit nici o "balarie", dar esti slab in adminat, crede-ma!
GagaD

Mesajde GagaD » 03 Mai 2017, 15:08

DACA AI SI TU NEVOIE DE DEMO,VEZI CA DE UNDE AI COPIAT MODELUL DE CERERE UNBAN SCRIA SI ASTA "Cererea nu se ia in considerare daca nu este completata corect si daca nu este atasat demo-ul."
- TE-A DETECTAT SI TE-A TRIMIS 1 MINUT IN PAUZA ,TREBUIA SA ITI DEA DE GANDIT ;) SA STERGI SETARILE DE "PROLEAGUE/PGL" .
-CONTRA-
ZuZu

Mesajde ZuZu » 04 Mai 2017, 16:17

Cum ai fost banat cateva ore initial?
Anti-cheatul da ban 1m de obicei iar daca dadea un admin ar fi dat permanent... cine ti-a dat ban cateva ore?
Ma indoiesc ca ti-a dat ban 2 ore.. apoi ti l-a scos si a dat iar permanent, ori a dat permanent cand a expirat, nu face nimeni asa.
Iar ca suntem slabi sau nu la adminat, atata putem, cei care nu sunt multumiti pot sa se distreze in alta parte cu admini mai capabili, Nu stiu cate servere steam only din romania mai au si jucatori. La noi vin pentru ca nu suntem capabili oare?
Adminul in cauza va inchide topicul intr-un fel sau altul, majoritatea cererilor unban sunt acceptate daca exista o oarecare intelegere si cooperare intre admini si jucatorul respectiv dar voi nu intelegeti asta.

Good Luck!
Imagine
MORTAL LIVE

Mesajde MORTAL LIVE » 04 Mai 2017, 17:04

Mda,o sa dau unban,dar te rog lasa afirmatiile cu slabi,ca nu stii tu cate Kg am eu!!! ok?.
ZuZu

Mesajde ZuZu » 04 Mai 2017, 17:06

ACCEPTAT / TOPIC CLOSED
Imagine

Înapoi la “Cereri UnBan”