[ACCEPTAT] Unban ilusion

ilusioη

[ACCEPTAT] Unban ilusion

Mesajde ilusioη » 01 Dec 2017, 20:03

Nick: rusky cyka blyat
Ai citit regulamentul:
Data si ora: 12 1 2017
Dovada din consola (copy paste): https://i.imgur.com/JRuZwHp.jpg
Demo:
Motivul pentru care ceri unban: serios?
Alte dovezi:

Mi s-a facut screenshot, n-am nicio poza in cstrike.
Fa demo daca ma crezi suspect, ss-ul nu merge bine pe steam.
satisfaction

Re: Unban ilusion

Mesajde satisfaction » 01 Dec 2017, 20:25

Atitudinea ta nu te ajuta. Ai de completat cateva randuri si esti ironic.
Nu vei gasi nici o poza, fisierul ce iti e cerut e halflife.tga, plus ca tu nu ai citit regulamentul (asa reiese din declaratia ta)

Eu sunt CONTRA unban, nu cred ca locul tau e printre noi. Sa joci pe server e un privilegiu. Bafta in continuare.
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 01 Dec 2017, 20:42

Posteaza si poza facuta de host, cum a zis si satisfaction se numeste HalfLife00.tga
I will not die a faceless slave forgotten by history.
ilusioη

Mesajde ilusioη » 01 Dec 2017, 20:55

http://www.girlshare.ro/3489980368.6

satisfaction scrie:Atitudinea ta nu te ajuta. Ai de completat cateva randuri si esti ironic.
Nu vei gasi nici o poza, fisierul ce iti e cerut e halflife.tga, plus ca tu nu ai citit regulamentul (asa reiese din declaratia ta)

Eu sunt CONTRA unban, nu cred ca locul tau e printre noi. Sa joci pe server e un privilegiu. Bafta in continuare.

daca erai owner, serverul era gol.
host

Mesajde host » 01 Dec 2017, 21:23

Adevarul e ca:Ai luat ban nu pentru faptul ca nu ai pus o amarata de poza/ Ai luat ban pentru ca ai considerat ca e mai bine sa ma injuri decat sa pui o poza..Nu cred ca aveai wall asa cum te anuntau uni jucatori....Ai luat ban pentru faptul ca esti PROST!
ilusioη

Mesajde ilusioη » 01 Dec 2017, 21:33

host scrie:Nu cred ca aveai wall asa cum te anuntau uni jucatori.

daca nu credeai ca aveam wall, atunci de ce mi-ai facut screenshot? te-ai uitat pe mine macar sa vezi daca am wall sau dai comenzi asa ca zice unu si gata? din ce tin minte bine, te jucai linistit si apoi ma trezesc eu cu ss. si am fost ironic cu suka blyat, nu a fost injuratura catre tine. nu cred ca am avut conflicte cu altcineva pana acum, dar cand te trezesti cu un ss dat fara nicio explicatie iti cam taie cheful de serverul asta.

host scrie:Ai luat ban pentru faptul ca esti PROST!

scuteste-ma cu exclamatii d-astea.
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 01 Dec 2017, 21:53

host a stat spectator pe tine si m-am uitat si eu cateva runde ca cineva zicea de wall. La un momentdat a fost o faza mai ciudata si ti-a facut poza.
Acum eu am fost de fata si te si stiu de mai multa vreme, cum ai zis si tu nu cred ca ai vrut sa il injuri pe host ci a fost doar din impulsivitate

Astept si parerea lui host dar cred ca a fost o neintelegere care a excalat, deci sunt de parere ca poti sa primesti unban si pe viitor sa fi mai atent cu limbajul.
I will not die a faceless slave forgotten by history.
ZuZu

Mesajde ZuZu » 01 Dec 2017, 22:16

Cred ca banul a fost pentru raspunsul "suka blyat" cand i-a cerut poza. De multe ori chiar nu avem chef de mistouri si rabdare cu un jucator mistocar. Te-au reclamat multi jucatori, ti s-a facut un ss, s-ar fi rezolvat totul mai repede in alt mod poate si daca va pastrati nickul am evita poze si alte scene.
M-am uitat si eu putin si nu cred ca aveai wall, te si stiu mai de mult si poate pentru asta meriti PRO UNBAN dar nu este buna atitudinea asta.
Imagine
satisfaction

Mesajde satisfaction » 02 Dec 2017, 09:23

[quote=daca erai owner, serverul era gol.[/quote]

Explica te rog.
ilusioη

Mesajde ilusioη » 02 Dec 2017, 16:55

satisfaction scrie:
ilusion scrie:daca erai owner, serverul era gol.

Explica te rog.

dai contra in functie de ce s-a intamplat pe server, nu pentru ca nu am citit regulamentul. crezi ca daca il citesc ma lumineaza si-mi dau seama cu ce am gresit? stai linistit ca stiu deja.

Înapoi la “Cereri UnBan”