[ACCEPTAT] Cerere Unban NameR

BNameR

[ACCEPTAT] Cerere Unban NameR

Mesajde BNameR » 11 Sep 2018, 19:58

Nick: NAMER
STEAM ID: STEAM_0:0:170468560
Ai citit regulamentul: Da , l-am citit.
Data si ora: 11.09.2018 19.50
Dovada din consola (copy paste):************************************************
Kicked by Console: "You are banned from this server. Check your console"
Kicked :"You are banned from this server. Check your console"
Connecting to 94.176.2.150:27015...
Connection accepted by 94.176.2.150:27015
* Privilegii acordate
Informatii despre Ban
Nume: |MIEZ|YOUNGBOY|NAMER
SteamID: STEAM_0:0:170468560
Motiv: forum
Timp de Unban: Ban Permanent
Nume Admin: trib_host_ww3
Admin SteamID: STEAM_0:0:39611192
Demo:-
Motivul pentru care ceri unban: Host mi-a facut poza, eu am crezut ca e siteul girlshare.com nu .ro , am intrebat adminii cum e corect si nu mi-au raspuns , dupa care mi-a dat ban
aici e poza http://www.girlshare.ro/3490174487.8
Alte dovezi: --
nemernic

Re: Cerere Unban NameR

Mesajde nemernic » 11 Sep 2018, 21:17

hostul ti-a zis da cand ai intrebat .. si pentru ca minti ca nu ti-a raspuns o sa zic contra unban !!
host

Mesajde host » 11 Sep 2018, 21:20

Salut namer > ma numesc Luisa si am 7 ani .. parinti mei sunt in bucatarie si degeaba ma intrebi nu am sa iti spun ce fac ei acolo...
Vad ca insisti sa ma inveti ,, la prostiii....Te ascult Namer... invata ma ......
Unbanul depide de cum imi raspunzi,,,,,,,
ZuZu

Mesajde ZuZu » 11 Sep 2018, 21:58

Namer, In cazul in care vei primi unban, vei primi gag permanent. Vorbesti mult si cam nepotrivit, ai tot fost atentionat.
Pana acum nu ai sustinatori, dar cine stie :D
Imagine
UnqDawg

Mesajde UnqDawg » 11 Sep 2018, 22:14

PRO UNBAN
- Fiindca ai luat ban pentru poza, nu pentru limbaj.

DAR nu-mi place ce ai scris tu acolo pe chat (ti-a spus Host despre ce e vorba), motiv pentru care nu prea ai sustinatori.
Deci cum facem NameR?
Imagine
mo0n_sniper scrie:Si desi nu gasisem eu servere cu jucatori foarte buni tot primeam ban pe motiv ca joc cu cod desi nu aveam.
BNameR

Mesajde BNameR » 12 Sep 2018, 13:31

Daca nu ati inteles ce am scris aici : Motivul pentru care ceri unban: Host mi-a facut poza, eu am crezut ca e siteul girlshare.com nu .ro , am intrebat adminii cum e corect si nu mi-au raspuns
Am intrebat daca e girlshare.com , host a zis da, apoi am spus ca pe girlshare.com cand intrii iti apare 10 optiuni , scrisuri, nu stiam dc asa, am intrebat sa imi spuna siteul din nou, am spus de mai multe ori dupa care host imi spune halflive00.tga , dar eu am intrebat adresa siteului nu fisierului, apoi ma vad cu ban, am zis si zic iar, nu stiam ca e .ro, cand am intrebat nici un admin nu mi-a raspuns cum e corect.

Si in privinta cu luisa, doar era o gluma, doar pt asta gag permanent, sunt dimineata pe sv oameni care injura la microfon ca se enerveaza , si adminii nu dau gag ...

Host aș raspunde : NU , a fost doar o gluma
Ultima oară modificat 12 Sep 2018, 16:39 de către BNameR, modificat 1 dată în total.
ZuZu

Mesajde ZuZu » 12 Sep 2018, 14:46

BNameR scrie: Host aș raspunde : NU a fost doar o gluma

"Nu a fost doar o gluma" sau "Nu, a fost doar o gluma" ?
Nu de alta dar sunt 2 raspunsuri diferite :D

Problema este ca vorbesti mult si nepotrivit si din acest motiv nu mai are nimeni rabdare cu tine si nu iti mai suporta nici cele mai mici abateri. Cum este si normal, toti s-au saturat sa te avertizeze, nu sunt angajati ca paznici sa va pazeasca toata ziua.
Iar pentru cei care injura la microfon si adminii nu fac nimic, nu am vazut o reclamatie din partea ta nicaieri.
Daca tie ti se pare mult pedeapsa pentru glumele nepotrivite, info dupa ce mori.. in urma avertismentelor ai continuat la fel, inseamna ca nu valoreaza nimic acele avertismente pentru tine, iar masura o iau adminii, ca e permanent ca e de 2 ore .. nu va obliga nimeni sa calcati stramb, sunteti avertizati, o data de doua ori.. dar pana cand? :D
Imagine
BNameR

Mesajde BNameR » 12 Sep 2018, 16:40

In urma caror avertizari?
Și ce am vorbit mult si nepotrivit, crezi ca ma incurci cu cineva man :| :| :|
nemernic

Mesajde nemernic » 12 Sep 2018, 16:59

deci namer pentru felul cum ai vorbit cu fetita mea ai gag permanent !! v-am si zis ca e ea la pc sa aveti grija la limbaj !!! e asa de greu sa o lasi in pace ?? intra si ea sa se joace , acum pe bune e chear asa greu sa fiti civilizati ??? frate ai fete pe server cate vrei .. da tu nu .. trebuie sa faci pe interesantul .. zi mersi ca nu am vazut eu !!!
BNameR

Mesajde BNameR » 12 Sep 2018, 18:24

Man scuze, am zis asta de 2-3 ori doar, dar ok, merit gag permanent
Și amm zis 'proștii' cu tenta de caterinca dar mna

Înapoi la “Cereri UnBan”