[ACCEPTAT] Cerere Unban NameR

BNameR

Re: Cerere Unban NameR

Mesajde BNameR » 12 Sep 2018, 20:20

da, și am dat pozele, dc nu am unban?
ZuZu

Mesajde ZuZu » 12 Sep 2018, 22:01

Namer, eu te-am avertizat ca faci glume proaste, nu doar o data ... ai fost avertizat si pentru info pe sayteam dupa ce mori si ai continuat sa o faci.
Cred ca ar fi mai recomandat sa astepti voturile adminilor fara sa mai dai reply!
Imagine
Dragos

Mesajde Dragos » 13 Sep 2018, 11:44

PRO pentru unban, dar sa ramana cu gag permanent.
host

Mesajde host » 13 Sep 2018, 14:04

NameR ai raspuns gresit ; din partea mea ramai cu banul!
Indivizi care considera ca :: o <caterinca> de genul asta cu o fetita de 7 ani da bine si e distractie nu au ce cauta la noi pe server.
BNameR

Mesajde BNameR » 14 Sep 2018, 20:11

Host , nu stiam ca are 7 ani, si nici nu a precizat, ok datimi gag permanent, merit, dar si unban
ZuZu

Mesajde ZuZu » 15 Sep 2018, 17:07

pai si de ce ai merita unban ?
Ai primit ban cu reason "forum", ca sa vedem ce facem aici, sa discutam ... nu doar sa dai poza, daca nu aveai antecedente te astepta cu poza destul, dar cand ai cateva bile negre nu mai meriti nici rabdare si nici nu are rost sa lungim discutia.
- tu nu ti-ai dat seama nici acum ca nu ai procedat corect, bunul simt sa iti ceri scuze nu. repeti continuu ca meriti gag permanent nu ban, in ce masura? Cand ai gresit suporti consecintele, ai mai primit gag si ti s-a scos aiurea de nukso, dar nu ve mai primi ungag.
Singurul lucru pentru care vei primi unban este ca ai avut si voturi pro si contra, poate si altii au gresit mai mult decat tine si esti doar un copil, inca mai ai timp sa revii pe calea cea buna, dar nu vei primi ungag prea curand si sa nu numeri tu cateva ore si apoi sa consideri ca ti-ai ispasit pedeapsa.
Daca doresti sa joci cu gag permanent esti binevenit, daca nu, NU.
Succes!!!

ACCEPTAT / TOPIC CLOSED
Imagine

Înapoi la “Cereri UnBan”