BanList BabeL

Babel

BanList BabeL

Mesajde Babel » 22 Oct 2018, 19:24

Nick-ul jucatorului banat: NeverLow
Motiv: No SS
Dovada: https://imgur.com/a/udIr7P3 - A primit Kick ca a stat 5 min spec, am mai asteptat inca vreo 5 min si nu a mai intrat.
Imagine
GagaD

Re: BanList BabeL

Mesajde GagaD » 22 Oct 2018, 21:05

- foarte bine babel, se pare ca servarul l-a dat afara, v-a reveni pe forum daca vrea sa ii fie scos !
- sa postez in continuare ! GG !
Imagine
Babel

Mesajde Babel » 05 Noi 2018, 22:20

Nick-ul jucatorului banat: hard
Dovada: https://imgur.com/a/ty9LPO7 , L-am asteptat 10 min si nu a mai intrat.
Imagine
ZuZu

Mesajde ZuZu » 05 Noi 2018, 22:43

Daca nu e nimic chiar asa grav il poti astepta pana mai intra.. daca e jucatoe fidel.
Imagine
UnqDawg

Mesajde UnqDawg » 05 Noi 2018, 23:22

ZuZu scrie:Daca nu e nimic chiar asa grav il poti astepta pana mai intra.. daca e jucatoe fidel.

Daca nu e in stare s-o trimita in 10 minute si mai si iese de pe server... nu cred ca il doare s-o puna pe forum :lol:
Probabil daca a luat kick de la server fiindca era afk, nu se mai intorcea prea curand.
mo0n_sniper scrie:Si desi nu gasisem eu servere cu jucatori foarte buni tot primeam ban pe motiv ca joc cu cod desi nu aveam.
ZuZu

Mesajde ZuZu » 05 Noi 2018, 23:53

UnqDawg scrie:
ZuZu scrie:Daca nu e nimic chiar asa grav il poti astepta pana mai intra.. daca e jucatoe fidel.

Daca nu e in stare s-o trimita in 10 minute si mai si iese de pe server... nu cred ca il doare s-o puna pe forum :lol:
Probabil daca a luat kick de la server fiindca era afk, nu se mai intorcea prea curand.

pai dupa nick il stiu.. juca la noi mai des inainte, in ultima vreme mai rarut.. nu stiu .. doar am zis ca nu e nici o graba sa banam pentru ss atata timp cat nu sunt impertinenti :D
Imagine
UnqDawg

Mesajde UnqDawg » 06 Noi 2018, 01:04

ZuZu scrie:pai dupa nick il stiu.. juca la noi mai des inainte, in ultima vreme mai rarut.. nu stiu .. doar am zis ca nu e nici o graba sa banam pentru ss atata timp cat nu sunt impertinenti :D

N-am stiut, eu nu l-am vazut pana acum
Oricum, nu e ca si cum i-a zis "ai 2 minute sa-mi arati poza", l-a asteptat destul timp sa intre inapoi pe server, zic eu :))
mo0n_sniper scrie:Si desi nu gasisem eu servere cu jucatori foarte buni tot primeam ban pe motiv ca joc cu cod desi nu aveam.
Babel

Mesajde Babel » 06 Noi 2018, 07:09

Eu l-am așteptat. S-a schimbat și mapa și tot nu a intrat și nu era sv full. Era și mosul de față. Dacă dorește unban, v-a face cerere pe forum.
Imagine
ZuZu

Mesajde ZuZu » 06 Noi 2018, 07:14

Babel scrie:Eu l-am așteptat. S-a schimbat și mapa și tot nu a intrat și nu era sv full. Dacă dorește unban, v-a face cerere pe forum.

Desigur, numai ca nu e musai banul daca sunt jucatori ce ii vedeti des pe server. Nu e bai, doar Ca fapt divers..

Revin ei .. daca nu e nimic prea deranjant nu are rost sa umplem forumul cu cereri unban doar pt a urca poza.
Imagine
Babel

Mesajde Babel » 10 Noi 2018, 22:32

Nick-ul jucatorului banat: Abdullah
Dovada: https://imgur.com/a/sX6CnoU - I-am facut poza, nu este roman , i-am spus ce sa faca pe engleaza si eu si Bismark / Eminescu mai multi, si nu a vrut sa dea poza + Valoare martor.
Imagine

Înapoi la “Banlist”