VREAU SA-MI CER SCUZE PUBLIC !!!

alexandru

VREAU SA-MI CER SCUZE PUBLIC !!!

Mesajde alexandru » 09 Noi 2018, 19:05

Salut. In urmă cu cateva zile am avut un mic incident cu jenel. Se intampla ca el sa blocheze o usă si eu sa mor in joc.(IT'S A FU***NG GAME MATE) Nu din cauza blocării, dar a contribuit si asta. (Nu ca ar interesa pe cineva dar ce urmeaza e mai hilar). Apoi eu m-am gandit sa-l ofensez spunandu-i "vai de pl". Ce e hilar este ca mi-am dat seama defapt ce se intamplă. Mai sunteti cu mine ? Ok. Am ajuns la o varsta si stand asa si gandindu-mă, mi-am dat seama ca ce-am facut e un gest de imaturitate si prostesc. Dar povestea nu se termina aici. Cel mai bizar si straniu mi se pare ca totul mi s-a parut atat de natural. El m-a blocat, eu l-am injurat. Si cand ma gandesc la flashback-urile pe care le am de cand am inceput iar sa mai ciupesc cate 1 ora de cs pe zi, imi amintesc ca eu nu vorbeam cu nimeni, singurele randuri pe care le scriam erau injuraturi fata de restu, ei ma incurcau la jocul meu preferat.
Acum treaba sta asa. Sunt aici sa ajut cat pot, pot face plugin-uri, stiu mai toata gama de software Adobe pentru grafica si multe alte chestii.
Inca odata scuze jenel si sunt sigur ca asa ceva nu o sa se mai intample. Din cate am observat pe acest server exista un numar semnificativ de persoane mature si respect asta !
Babel

Re: VREAU SA-MI CER SCUZE PUBLIC !!!

Mesajde Babel » 09 Noi 2018, 20:13

Salut, nu vad rostul acestui topic. Mesajul asta il puteai da lui in pm pe forum / steam s.a.m.d.
Imagine
ZuZu

Mesajde ZuZu » 09 Noi 2018, 20:23

Jenel e baiat finut si sunt sigur ca itiaccepta scuzele :D
Toti am mai scapat candva .. cate ceva, eu prima data am crezut ca e un fel.de cerere unban , Banuiesc ca nu este cazul de unban ci mai mult este un topic gen "salut, bine v-am gasit" :mrgreen:
Ne bucuram ca iti place serverul si te distrezi bine cu noi, de acum sa te distrezi si sa nu pui la suflet blockul si flashul de la team :lol:
Imagine
UnqDawg

Mesajde UnqDawg » 10 Noi 2018, 00:16

Imagine

>>Mutat la discutii generale.
mo0n_sniper scrie:Si desi nu gasisem eu servere cu jucatori foarte buni tot primeam ban pe motiv ca joc cu cod desi nu aveam.
jenel

Mesajde jenel » 10 Noi 2018, 18:02

nui problema scuzele se accepta nui problema asa e la un joc nu trebuie sa ne suparam avem o varsta si ne jucam de placere pe acest server minunat
Ne bucuram ca iti place serverul si te distrezi bine cu noi, de acum sa te distrezi si sa nu pui la suflet blockul si flashul de la team :lol:
Rica.

Mesajde Rica. » 11 Noi 2018, 19:18

Babel , scopul acestui topic este de fapt cum zice Alexandru , Nu stie jocul bine si probabil el este bun decat la puginuri si alte chestii invatate din tutoriale , Ori poate nu. Daca aflu ceva te anunt my mate Alexandru .

Înapoi la “Discutii Generale”