[RESPINS] Cerere admin |MIEZ|Parzival

MORTAL LIVE

Re: Cerere admin |MIEZ|Parzival

Mesajde MORTAL LIVE » 03 Dec 2018, 12:42

Parearea mea ,eu cred ca e ok de multe ori mi-a trimis pe steam mai multe prb de pe serv,si limbaj si juc dubiosi,cu poze chiar,daca se implica nu vad de ce???,nu e vb de remove ci de faptu ca vrea sa ajute,si la comportament au mai fost si altii si i-am invatat cu totii ce si cum ,fiecare cum am putut si cu ce a putut.Si referitor la bismark,sa nu uite ca toti am plecat de la o simpla cerere,2,3 vorbe i le puteai spune in particular si poate il imbarbatai altfel da in fine asta e.
Dragos

Mesajde Dragos » 03 Dec 2018, 18:15

Eu raman la ideea sa primeaaca admin...in ultima saptamana a stat peste 40h pe server, deci ar fi un plus pentru comunitate(pe langa vot mai trebuie dat si gag/kick/ban etc), in plus a dat dovada ca isi doreste cu adevarat daca e asa insistent...totdoata adminul poate fi scos foarte usor oricaruia dintre noi daca gresim
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 03 Dec 2018, 20:30

Nu se scoate adminul chiar asa usor.
I will not die a faceless slave forgotten by history.
MOSSUL MOS

Mesajde MOSSUL MOS » 04 Dec 2018, 09:27

Razpunzand clar la intrebarea ta, NU. Daca vrem sa dam o sansa cuiva, DA. Aici ramane de analizat.Eu raman la parerea ca merita incercat.Ce riscam ?
MORTAL LIVE

Mesajde MORTAL LIVE » 04 Dec 2018, 17:31

,,nea mortal prea multa filozofie pentru un admin inchide topicu ala cu nu ii vad rostu aici nu este nevoie de admini doar pe un server ci pe mai multe :))) lasa ca raman jucator mersi ca ai incercat !!....''Ce e greu de inteles?,astea de mai sus is vorbele lui,omu s-a razgandit nu mai vrea admin.
ZuZu

Mesajde ZuZu » 06 Dec 2018, 14:43

Eu cred ca Parzival ar fi un "admin bun" ..ca nemernic, ca Savarina. :D

Hai sa asteptam putin pana se mai limpezesc apele, are dreptate moon, indiferent cati admini am avea nu se va schimba nimic pentru ca este foarte dificil sa gasesti admini buni, care vor ramane pe server si intr-adevar sa ajute cu ceva.
Nu e nici o graba, timpul le rezolva pe toate! :D
Imagine

Înapoi la “Cereri Admin”