Reclamatie Gold Cobra

parzival

Reclamatie Gold Cobra

Mesajde parzival » 06 Dec 2018, 08:09

Nick: |MIEZ|ZeU-Parzival
Nick jucator: Gold Cobra
Ai citit regulamentul: Da . L-am citit
Data si ora: 05/2018 ora 00
De ce reclami jucatorul respectiv: mie mi se pare destul de interesant tot ce se intampla pe acest server !! in timpul zilei cand nu sunt admini on uni se comporta ca niste oameni fara caracter si fara bun simt !! nu zic ca poate si eu am iesiri da nu injur !! si nu atac asa eu macar raspund doar la glumele lor in schimb aceasta persoana a inceput cu niste injuraturi extrem de urate si sincer la injuraturi de genu asta .. nu puteam sa las sa treaca cu vederea chear daca si asasinu bolborosea ceva acolo .. nu mi se pare normal asa injuraturi mai ales ca ziua toti is niste ingerasi cu cerculet deasupara capului !! vreau sa specific ca pe acest joc nu poti spune unui om ca este gunoi si sa il injuri de familie , parinti , frati-surori, caini , pisici, porci etc .. eu zic ca toti suntem egali !! indifernt de cum esti in viata reala !! eu zic asta in calitate de jucator al acestui joc va rog sa nu mai folositi astfel de jignir asupra unei persoane !! nu va aduc deloc cinste !! va multumesc ca ati avut rabdare sa cititi acest topic !!
Dovezi: http://www.girlshare.ro/3490224779.8
Babel

Re: Reclamatie Gold Cobra

Mesajde Babel » 06 Dec 2018, 17:57

O sa fie sanctionat conform regulamentului.
Imagine

Înapoi la “Reclamatii Jucatori”