War Clan Sezon 1 -=2018=-

GagaD

Re: War Clan Sezon 1 -=2018=-

Mesajde GagaD » 13 Apr 2018, 16:49

Nu faceti DRAME din cauza "campionatului" ca nu o sa se mai tina.
Daca jucati, jucati PENTRU DISTRACTIE!
Nu servere separate si alte balarii. Cine vrea joaca cine nu, nu e suparare..
Imagine
MoreThanYouKnow

Mesajde MoreThanYouKnow » 13 Apr 2018, 17:37

Este interesantă ideea unei competitii,intr adevar dezechilibrul intre jucatori(automat dezechilibru creat intre echipe) poate duce la un anumit nivel de nedaruire a unor participanti,DAR, ceea ce as propune este sa se faca un anumit echilibru al jucatorilor mai 'talentati' ,adica fiecare clan sa aiba in componenta sa cate un jucator(doi,depinde de cati sunt) mai 'talentati'. Astfel, parerea mea este ca s ar crea un anumit echilibru intre echipe.
Soluții se gasesc daca se vrea!
Sper ca nu am deranjat pe nimeni exprimandu mi aceasta parere.
MOSSUL MOS

Mesajde MOSSUL MOS » 14 Apr 2018, 10:09

Salutare! Mai oameni buni, scopul nostru este de a ne simti bine! E foarte frumos sa avem meciuri indiferent de cine este la acel moment intr-o echipa. Eu o sa joc indiferent daca in echipa adversa sunt Kev Unq , NCM sau eu stiu care jucatori este clar ca sunt buni( fara suparare daca nu i-am trecut pe toti ,bunii" :) ) Nu inteleg de ce trebuie sa ajungem la aceste discutii.Nu sunt de acord cu principiul,, joaca 5, sau 8 si restul se uita. Toti care intra trebuie sa joace! Cred ca se pune prea mult accent pe castigarea unui meci. In concluzie:
1. Propun pastrarea sistemului,, suntem pe server, ne hotaram care cu ce tag joaca si gata echipele si meciul".
2. In nici un caz nimeni nu va fi dat afara de pe server atat timp cat se alatura unui clan pentru meci.
3. Daca toti ,, bunii" vor sa intre la momentul meciului intr- un clan, asta e, desi am vazut spre exemplu la UNQ ca baietii sunt constienti si e clar ca nu se va intampla asa.Despre cazul particular Kev, cred ca trebuie sa joace si el, nu e corect sa- l excludem. Aici e alegerea lui daca va juca in clanuri diferite( asa ar fi echitabil ).
Va rog sa dati pro sau contra propunerilor mele!
Hai sa nu uitam scopul,,SA NE SIMTIM BINE IMPREUNA INDIFERENT DE TAG, CLAN SAU DACA PIERDEM SAU CASTIGAM UN MECI!"
nemernic

Mesajde nemernic » 14 Apr 2018, 13:31

sunt deacord cu mossul :) oldboae-ul nostru are dreptate
ZuZu

Mesajde ZuZu » 14 Apr 2018, 13:45

Cum este si normal, este server public, cel mai indicat ar fi sa facem ca si pana acum, meciuri spontane, vedem care sunt online.. din ce "Secta" si aia fac meciul, la final de sezon tragem linie si vedem care sunt meciurile, cate are fiecare castigate ... sezonul de cs tine de obicei cam din sept-oct pana in aprilie-mai. :lol:

Daca sunteti cu totii de acord si renuntam la ideea campionatului, mutam discutia asta la "Discutii Diverse" aici sa ramana doar meciurile ca si pana acum, sa pastram totusi si topicul, sa nu pierdem ideile :D
*LORD TERMITA*

Mesajde *LORD TERMITA* » 15 Apr 2018, 07:05

Salut , sunt de acord cu cele spuse de Mossul - oricum nu ne vom putea intalni toti pe server - fiecare clan are cel eputin 10 membrii activi .
Deci meregem in continuare pe spontaneitate.
Multumesc

Înapoi la “Discutii Generale”