HAI LA LUPTA ALATURI DE LORZI

*LORD TERMITA*

HAI LA LUPTA ALATURI DE LORZI

Mesajde *LORD TERMITA* » 20 Feb 2018, 08:17

Salutare dragilor ,
dupa cum a spus si Moon se doreste ca aceasta comunitate sa creasca si sa dezvolte spiritul de competitivitate.
Host a avut o super idee de a face meciuri intre ,,clanuri' , - partea buna a acestor meciuri este nu neaparat cine castiga ci faptul ca ne petrecem timpul la o joaca impreuna cu prietenii virtuali si din vorba in vorba afla cat mai multa lume despre noi ca server serios .
Am rugamintea ca cei care doresc sa adere la gruparea nostra de Lorzi sa lase o postare ca sa putem definitiva echipele .
Dupa cum vad eu lucrurile ma gandesc ca 15 Lorzi ar fi ok ca sa avem 11 jucatori in teren si 4 rezerve -
Am sa vorbesc cu Vader referitor la echipa si dupa definitivare va voi lasa inclusiv nr.de telefon sa ne auzim sa stabilim strategia de joc(acelasi lucru am nevoie de la voi ca sa ne auzim si sa discutam despre disponibilitatea la meciuri).
Inainte de a ne duela ca sa zic asa ,pe harti sa nu uitam spiritul jocului ,,distractie,glume bune ,no stress "' - suntem satui fiecare dintre noi in viata de zi cu zi de alte certuri si invidii
Va multumesc si va astept alaturi de LORZI !
GagaD

Re: HAI LA LUPTA ALATURI DE LORZI

Mesajde GagaD » 20 Feb 2018, 13:56

alaturi de Sith's:)), mai Jedi si aia e o punem de galceava pi cer.
Imagine
*LORD TERMITA*

Mesajde *LORD TERMITA* » 20 Feb 2018, 14:36

Salut Gaga ,
nu stiu ce vrea sa insemne cele scrise de tine dar galceava in sensul urat al cuvantului garantat din partea noastra nu va fi, sunt altii mai bine cotati care se ocupa de astfel de lucruri .
Nu am avut noi ideea de competitie , totul a inceput ca o distractie si pana la urma asta era telul final.
Daca am indispus pe cineva i-mi cer scuze ,eu ma voi retrage din aceasta competitie .
Moon daca vrei poti sterge postul cu LORZI.
Va multumesc.
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 20 Feb 2018, 14:39

Cred ca Gaga facea o gluma cu traducerea STAR WARS in Galceava pe Cer
I will not die a faceless slave forgotten by history.
Imagine
ZuZu

Mesajde ZuZu » 20 Feb 2018, 14:46

Era doar o gluma cu tematica STAR WARS dar in moldoveneste, era un banc ca la moldoveni cometa = galsiava pi sier :lol:
Eu propun sa nu interpretati asa, ca nu este nici o problema momentan, doar preventii.. sa nu denatureze lucrurile dar nu s-a intamplat niciodata asa ceva cu membrii fideli si vechi, asa ca nu cred ca este o problema momentan, totul e pentru distractie, continua sa iti aduni echipa :D

Doar ca ceea ce vrei tu mie mi se pare imposibil si cred putin prea in serios, daca am avea fiecare "grupare" cate 15 jucatori am fi 45 jucatori care sunt online odata cand stabilim meciul , sau sa zic ca suntem 30 sa fim doar de 2 echipe, dar nu am strans niciodata 30 jucatori in acelasi timp doar din jucatorii nostri fideli, din jucatori care joaca la noi permanent si regulat suntem sa zic 15 care ne vedem regulat si in acelasi timp pe server, in completare sunt jucatori ocazionali, care joaca rar, vin la noi din cand in cand.. :D
ZuZu

Mesajde ZuZu » 20 Feb 2018, 14:57

Eu cred ca daca fiecare "grupare mafioata" are la meci 5-6 membri oficiali si restul asa imprumutati.. din ce avem pe server, nu vor mai iesi nici discutii nici probleme.
Asa ca TERMITA, continua sa aduni echipa, daca aduni 10 bajeti buni, cand va fi meciul sa iti intre 5-6 si apoi completam cu ce avem si jucam pentru distractie.
Deja ai 4-5 jucatori ... mai corupe cativa :D

E bine asa!! :D
*LORD TERMITA*

Mesajde *LORD TERMITA* » 20 Feb 2018, 15:29

Zuzule eu nu trebuie sa adun nimic ,fiecare e liber sa aleaga si sa simta spiritul unei echipe , un singurele lucruri trebuie sa primeze pe server , Voia buna ,bunul simt .Pe aceasta cale fac un apel la cei care sunt tentati ,,sa se activeze " in acele momente de competitie sa joace curat caci nu are rost sa stricam distractia pentru niciun rank virtual. ,, Un prieten ti-l castigi greu ,dar un dusman vine repede "
ZuZu

Mesajde ZuZu » 20 Feb 2018, 16:09

Da termita, dar nu vin fara chemarea la arme :D
Eu si host le promiteam ca nu le mai facem poze si ii lasam sa joace cu parole daca vin in trib.. ce crezi ca asa merg treburile? :lol: Asta e o gluma, sa nu se interpreteze gresit :lol:
UnqDawg

Mesajde UnqDawg » 20 Feb 2018, 16:28

Salut, ma pot alatura si eu echipei lorzilor? :D ce trebuie sa fac?
Si desi nu gasisem eu servere cu jucatori foarte buni tot primeam ban pe motiv ca joc cu cod desi nu aveam.
GagaD

Mesajde GagaD » 20 Feb 2018, 17:50

alaturi de Sith's:)), mai Jedi si aia e o punem de galceava pi cer.
ERA O GLUMA :)), cum bine spune si moon :)), era un banca parca cu star wars:))
Imagine

Înapoi la “*LORD*”