HAI LA LUPTA ALATURI DE LORZI

*LORD TERMITA*

Re: HAI LA LUPTA ALATURI DE LORZI

Mesajde *LORD TERMITA* » 27 Feb 2018, 09:37

Salut Cosmin (nu esti originalul) , din cate am inteles de la baieti ai intrat cu nickul Cosmin care de fapt apartine unui Lord COSMIN si ai injurat si vorbit aiurea pe server drept pentru care nu mai ai ce cauta in clanul Lorzi .
Alta data folositi nickul vostru real si nu pe al jucatorilor - adresa de IP ramane si veti lua un mare Ban .
A fost o confuzie din partea mea .
De azi incolo numai cei care joaca alaturi de noi cel putin 50 h ,vor avea un comportament adecvat ,vor respecta regulile serverului si pe cei care admineaza si joaca
pe server vor putea sa aplice pentru a intra in clan.
Va multumesc
shorty

Mesajde shorty » 07 Mar 2018, 15:55

Si eu o sa lupt alaturi de lorzi! :D
App tag-ul "LORD" te ajuta la joc:))
*LORD TERMITA*

Mesajde *LORD TERMITA* » 08 Mar 2018, 07:26

Salut SHORTY , multumesc ca te-ai alaturat noua si sper sa ai si in continuare un comportament adecvat pe server sa faci cinste clanului nostru.
ZuZu

Mesajde ZuZu » 08 Mar 2018, 11:53

Dar de ce sa nu faca cinste la toata lumea?
El poate voia sa faca cinste la toti, Termita nu si nu.. doar clanului nostru :-)))
*LORD TERMITA*

Mesajde *LORD TERMITA* » 09 Mar 2018, 14:50

SALUT , se stie numai Lorzii se cinstesc cu 44 pahare , Oldboy nu au voie ca iau Prostamol }}:
MOSSUL MOS

Mesajde MOSSUL MOS » 10 Mar 2018, 10:01

Ha! Clanul Oldboy a sarbatorit aseara!! Cu muzichie si mancare buna! Am avut si ceva fete asa de,, entertaiment"
Ce sa va zic! Distractie de barbati adevarati! Nu de copii, cum sunt membrii unui clan ,,alcaruinumenuserosteste".
Din ce vad va e teama de puterea noii miscari! Chiar daca este si o eminenta cenusie ( cu functii inalte) care ne saboteaza, vom fi din ce in ce mai puternici!
PS. Aceasta postare este un pamflet si trebuie tratata ca atare!
LA MULTI ANI BARBATI, DE ZIUA NOASTRA!
Adelina

Mesajde Adelina » 10 Mar 2018, 19:51

:lol: Mosule voi a-ti avut mancare si ceva fete doar aseara.. de ziua voastra :)))) cum ziceai :D .In schimb,ei.. au o fata alaturi mereu! :)) forta LORZII!! :lol: :lol:
ZuZu

Mesajde ZuZu » 11 Mar 2018, 01:38

Adelina, ai vazut macar frunza de la un ghiocel din partea lorzilor? :-)))))
*LORD TERMITA*

Mesajde *LORD TERMITA* » 11 Mar 2018, 07:19

ZUZULE ,
respectul si iubirea noastra fata de ADELINA nu se poate masura in buchete de ghiocei .
ADELINA insasi este o orhidee inconjurata de un buchet de trandafiri ai caror tepi va tin pe voi la distanta.
Multumesc ADELINA si din partea noastra ,,RESPECT""/
*LORD TERMITA*

Mesajde *LORD TERMITA* » 11 Mar 2018, 07:28

MOSSULE , clanul OLDBOY a sarbatorit aseara - cum poti sa spui a sarbatori ,doi batranei inconjurati de lumanari ,miros de tamaie ,bere cu lamaie si un lautar se stie fredonand cantece religioaase - fix ,,PARASTAS" }}:
,,FETITE '' - Le-a dat invoire in oras celor de la + 50 ? , periodica cand se incalzeste vremea cei de la centrele de batrani mai scot cate o baba ,doua pe strada sa mai libereze cate un pat }}: .
I-mi si imaginez cum au dansat pe mese fluturand ,,cositele"' ,dand capul pe spate cu ochii bulbucati de la atata bere cu lamaie ,dupa cum stim zeama de ,lamaie face rau la corazon }}:
Tot pamflet s-a vrut a fi ,asta daca am reusit sa va fac sa zambiti e ok .
ORICUM RESPECT TUTUROR - ASTEA SUNT SAREA SI PIPERUL ACESTUI SERVER .
O zi buna

Înapoi la “*LORD*”