[RESPINS] Reclamatie Danny!

Maica Tereza
STEAM ID: capsa88

[RESPINS] Reclamatie Danny!

Mesajde Maica Tereza » 06 Apr 2020, 17:31

Am facut cerere pt slot(din nou,deoarece Zuzu a scris la cererea mea precedenta sa revin cand voi face 50 h).Ei bine,le-am facut,am facut si cererea si ce sa vezi,Adminul Danny mi-a dat pro dupa care si-a schimbat votul in contra deoarece i s-a parut lui sa isi bata joc de staff si sa profite de admin dandu-mi contra pe motivul asta:
Citez:
Danny : Eu sunt contra pana te hotarasti asupra varstei.
Eu,in cererea mea de slot i-am explicat cat am putut de frumos lui Danny si nu mi se pare normal sa imi dea contra pentru acest motiv! Nu suntem la gradinita si nici nu mancam din acceeasi farfurie sa ne permitem aroganta asta si superioritatea fata de un player,eu am vrut sa fac cererea de slot pt ca imi place serverul si am vrut sa joc aici mereu,dar nu imi plac abuzurile astea de admin aiurea asa!
Asta mi se pare o lipsa de respect fata de staff si o mare bataie de joc! Nu poti sa abuzezi de admin doar pt ca ai avut tu o zi proasta si ti s-a pus pata pe varsta cuiva!
Mersi!
Fii fericit cat traiesti, pentru ca mort o sa fii mult timp.
Danny

Re: Reclamatie Danny!

Mesajde Danny » 06 Apr 2020, 17:52

Salut!

O singura remarca am: sunt Moderator, nu Admin :)

In rest, las pe cei din staff sa ti solutioneze reclamatia.

Later edit:

Hai sa ti mai explic o data, poate n am fost destul de explicit prima oara. Orele la care faci tu referire iti dau dreptul sa faci cerere, dupa care, acea cerere va trebui votata de catre staff. Daca ai orele, nu inseamna automat si slot/admin, ca daca ar fi fost asa, 90% din jucatorii de pe server ar fi avut slot sau admin (majoritatea jucatorilor de pe server fiind foarte vechi si jucand cu noi de mult timp).

Iarasi referitor la varsta, avem pretentia (sau cel putin eu o am) sa se faca o cerere cum trebuie, nu in bataie de joc. Faptul ca nu reusesti sa te hotarasti asupra varstei ce o ai, e o bataie de joc la adresa noastra si a celorlalti care fac cererile cum trebuie.

Daca mai ai nelamuriri, nu ezita, posteaza le.

Later edit 2

Si pe server, tot Moderator sunt. Anyway, incercam sa fac o gluma cu asta... retrag afirmatiile (nu de alta, dar sa nu mi faci iarasi vreo reclamatie)
Imagine

Imagine
Maica Tereza

Mesajde Maica Tereza » 06 Apr 2020, 17:54

Pe server esti admin,despre asta vbeam! Mersi
ELLA

Mesajde ELLA » 06 Apr 2020, 17:56

Nu ii iau apărarea lui Danny, însă modul lui de a proceda este firesc. Indiferent ca tu îndeplinești condițiile impuse, noi, adminii/moderatorii, avem dreptul de a ne expune și o părere subiectiva. Lui nu i s-a părut normala faza cu vârsta, e dreptul lui sa îți dea pro/contra.
Deci, condițiile îți oferă dreptul de a face cererea, însă noi putem decide și altceva, in funcție de ceea ce credem noi, de ceea ce am văzut. :D
Maica Tereza

Mesajde Maica Tereza » 06 Apr 2020, 17:59

Stiu asta,dar nu mi se pare normal sa imi dea contra pentru ca are el o zi proasta si i s-a pus pata pe mine! Asta este singurul lucru cu care nu sunt de acord! Dc sa imi dai contra? Asa aiurea? Nu este normal,in fine!

Chiar si cu toate astea oricum te respect si nu am nimic cu tine,Danny! Multumesc!
Ultima oară modificat 06 Apr 2020, 18:04 de către Maica Tereza, modificat 1 dată în total.
Danny

Mesajde Danny » 06 Apr 2020, 18:03

Desi as putea sa dau contra/pro fara motiv, tie ti am explicat si motivul pentru care sunt contra, nu am dat fara motiv

Later edit

Fii si tu sincera, posteaza in cererea respectiva adevarul (ca nu e nimic rau in a avea 14, 24 sau 33 ani) si eu dau pro iarasi :) Dar hai sa dam dovada de maturitate... daca tot avem varsta, nu?
Imagine

Imagine
F1v3

Mesajde F1v3 » 06 Apr 2020, 18:10

ti a dat contra pentru ca tu in cerere ai zis ca ai 33 de ani, iar pe sv ai zis ca o sa implinesti 32, ma rog, nu este problema un an in plus sau minus, de asta ti a dat contra.
ai primit un contra, e dreptul lui de *moderator* (haha danny :)) )
de a vota ce doreste, indiferent ca se razgandeste, pana se inchide topicul poate sa schimbe contra ala intr un pro.
poti sa ai si 5 pro uri dar tot sa nu iei slotul ala, decizia finala revine ownerului.
Imagine
Imagine
Maica Tereza

Mesajde Maica Tereza » 06 Apr 2020, 18:14

F1ve,eu am inteles asta! Nu am nici o problema cu contra lui,am o problema pt ca eu am explicat faza cu varsta si tot o tine pe a lui plus ca este penibil sa stam sa ne tiganim pt nush ce,in fine,mai zic odata pt a 100 oara,am inteles care sunt conditiile ce si cum,repet am facut cererea pt slot nu sa ma ia cineva la misto! Iar asta cu ultima decizie ii apartine ownerului era evidenta si o stiam.
Maica Tereza

Mesajde Maica Tereza » 06 Apr 2020, 18:16

Danny,tu poti da edit,eu nu! Deci o sa fac mai multe postari ca sa iti raspund? Hai sa terminam cu tiganeala,si las-o asa! Am explicat destul de bine ce si cum,ramai la contra nu ma deranjeaza,dar ... nu-i frumos sa stii :) doar pt faptul ca eu nu am admin... sa iti bati joc asa :)
host

Mesajde host » 06 Apr 2020, 18:24

Sa inteleg ca reclamatia este pt faptul ca un admin, a schimbat un vot din pro in contra ,,,,,,,este dreptul lui sa isi dea cu parerea, despre cum crede el de cuviinta ,referitor la joc, la persoana care decide el sa primeasca slot sau admin , nu il influenteaza nimeni...;.
Nu este nici o graba ,distreazate , comunica cu ceilalti jucatori ,si poate dany sau ceilalti admini vor fi pro si pt acces admin nu doar pentru slot...
Fi doar prietenoasa sau prietenos !!!

Înapoi la “Reclamatii”