[Rezolvat]Reclamatie Maci

@ugu$7!n

[Rezolvat]Reclamatie Maci

Mesajde @ugu$7!n » 28 Ian 2016, 17:36

Nick: @ugu$7!n
Nick admin: Maci
Ai citit regulamentul: da
Data si ora: 17:20 28/01/2016
De ce reclami adminul respectiv: un player a fost prins de tempass nu stiu cu ce... nu am fost atent si acesta juca linistit... am intrebat dar nu vede nimeni ca ala are ceva ca l-a prins teampass... Maci ii face poza zice ca e curat, la randul meu intreb dar ce vrei sa vezi intr-o poza? si acesta se simte prea admin si imi da gag 10 min pe motiv ca ma agit... pe langa toate cele imi mai vb si urat... Deci moon... acest admin e exact cum erea aLx la mn pe server... o sa iti huiduie toti playerii .
Dovezi: http://imgur.com/ve7w0ja
MACY

Re: Reclamatie Maci

Mesajde MACY » 28 Ian 2016, 18:30

Augustin ai u@ pt codati . Daca mi-ai zis prin mic aude toata lumea si inclusiv el . N-am inteles exact ce reclami asa ca iam facut o poza si dupa ce am facut poza incepi sa ma critici. Cand ti-am zis sa te calmezi ai inceput sa ma amenititi si sa imi zici " ca sti cine is eu ? " si " vrei sa te injur" nu ma intereseaza cine esti . Si pastreazati calmul pe serv deja e a doua ora cand deranjezi playeri pe serv .
Pe serv toti va credeti viteji si repede faceti reclamati pt un gag . Ce impresi aveti uni oamneni . pacat ca il deranjati pe mon cu asa ceva.
MORTAL LIVE

Mesajde MORTAL LIVE » 28 Ian 2016, 18:46

No ce sa zic eu eram spec nu am prins tot este u@ si eu sincer gag trebuia mai mic ,zic eu si asta cu reclamatie ptr gag nic mie numi convine de aceea sunt admini lasatii sa-si faca treaba,nu odata ne spune lumea ca suntem prea rabdatori,aud la baietii admini ca o paranteza ca deja injura adminii de mama chestii deastea urate nu e ok, nu incercati sa va urcati in capu omului si dupa 5 min ameninti omu ca ramane fara admin.Parerea mea e ca nu moare nimeni de un gag si nu e pe nedrept.
@ugu$7!n

Mesajde @ugu$7!n » 28 Ian 2016, 18:49

Prietene, 1 eu nu te-am amenintat ci te-am intrebat ce vezi intr-o poza, 2 tu mi-ai vb urat, 3 nu ai comportament demn de un admin, 4 se pare ca esti genul de frustrat ce nu suporta sa i se atraga atentia etc... sper ca nu vrei sa stau sa enumar ce si cate faci... pe langa faptu ca nu prea te mai suporti in adminul pe care il ai... chiar si dupa reclamatie ai inceput sa ma ameninti... ma daca nu am voie sa vb cu ceilalti sa imi zici... dar ca i-am zis la mortal ca apl a facut la fel cum a facut unu mai zilele trecute cu host de i-a zis "ba host" asta nu stiu daca chiar m-am luat de omul respectiv... nu te mai da lovit ca te dai degeaba... si cu reclamatiile... sa imi fie cu iertare dar e dreptul nostru sa facem celor ce se vad zmei dupa ce au un amarat de acces pe un server... si plus pe alta parte eu nu am reclamat nimic pe server sa folosesc u@... cum am zis mai sus cand scriam eu servere u te plimbai cu cercu... nu e cazul sa imi zici ce sa folosesc pt anuntarea unui codat... eu am intrebat doar daca a vazut cineva ca acel player a fost anuntat de teampass si atat... nu ca are wall sau aim sau eu mai stiu ce. Si da mortal nu mor pt un gag... poate sa imi dea si ban daca sunt vinovat... dar sincer nu l-am jignit sa imi dea gag 10 min si sa ma si ameninte aiurea... daca are ceva de impartit cu mn sa imi zica si nu mai intru
synty

Mesajde synty » 29 Ian 2016, 10:50

^numai la noi la romani exista toate restrictiile staliniste pe forumuri, de offtopic de double post etc :lol: pe forumul jocului LOTR online, forumuri de gym, poker etc unde sunt membru de 10 ani nu vezi asemenea restrictii. la fel cu inchiderea topicurilor putand fi luat ca 'tineti gura' daca o mai avea omul ceva de adaugat. lasati fratilor forumul liber :idea:
LoLeK

Mesajde LoLeK » 31 Ian 2016, 16:30

Hai sa fim prieteni cu totii si sa nu ne mai certam, astept o impacare din partea celor doi. :)
Distractie placuta pe server si hai sa nu ne mai certam si sa fim uniti :)
MIEZ POWER !
Dacă vrei să duci o viață fericită, leagă-te de un scop, nu de oameni sau obiecte.

Imagine

Înapoi la “Reclamatii Admini”