[Respins]Reclamatie Nuk$0]

host

Re: [Reclamatie Nuk$0]

Mesajde host » 03 Feb 2016, 08:05

Moon eu unul nu am vazut o situatie de genul asta Dar tot nu inteleg de ce adminul in cauza nu a luat masuri ......??nu inteleg de ce nu pune nimeni detalii????
Salahadin

Mesajde Salahadin » 03 Feb 2016, 08:22

Si ciorba continua...... hai sa elucidam misterul: e vorba de Vader. Intra beat pe server si nu stii ce o sa faca. Uneori razi, alteori plangi. Alaltaieri a luat la **** la propriu si la figurat pe speak, pret de vreo 5min, scandal in ultimul hal, ca de ce l-a bagat pe el la CT cand el(el adica adminul respectiv) ar trebui sa stie ca el joaca numai terro, ca nu suporta CT. Faza de tot rasul, e ca eram pe survivor, max 10/echipa. Vader nu putea sa intre nicaieri statuse spec de vreo 2min, si mortal (parca el era adminu) l-a bagat din comenzi la CT, ca sa joace si omu logic. Si ala a facut o criza de nervi frate daca-ti vine sa crezi. In loc sa zica, trece-ma la terro te rog sau orice altceva, a inceput o polologhie de minute bune pe speak cu injuraturi, jigniri si tot ce vrei de la A la Z la adresa lu sarmanu Mortal. Si Mortal ca sa fie baiat bun si intelegator l-a lasat sa ne tracaseze pana a iesit singur.

Continuarea "ciorbei" propun crearea unui topic nou si mutarea acolo cu post-urile aferente necesare.

Intre mine si Nukso nu a fost niciun fel de schimb de replici pana ieri dimineata cu incidentul in cauza. Niciun salut, VREODATA, nici da-te mai incolo, nimic. Singurul lucru care eu il faceam si consider ca l-a afectat ca sa creeze incidentul cu kick-ul, era ca jucam in USP si jucam binisor, cu arma mea de suflet, pe snow.

Scuzati. Shoot a facut fapta buna sa-l bage la ct, shoot a fost luat la bataie de vader :))
Mortal a icnercat sa aplaneze..
MORTAL LIVE

Mesajde MORTAL LIVE » 03 Feb 2016, 18:24

Bravo,ma bucur ca ai rectificat, sincer eu am incercat sa aplanez situatia,stiam ca joaca numa tero si mai stiu si ce caracter are omu eu asa l-am gasit pe serv si pe el si pe mondy si sincer un pic mai aveam si-l calmam cu ban 1 zi,normal no ca omu a recidivat a doua zi cu joint iara am aplanat situatia,intra si crz stia treaba si am discutat intre noi cu u@ si gata ,gata sa le dea ban la toti 3 mondy vadar si joint cate 1h banuiesc dar i-am calmat din vorbe.
veTe

Mesajde veTe » 03 Feb 2016, 19:12

Moon eu ma refeream ca am fost injurat de un jucator pe nume TUTU si nu am putut lua nici o masura ca am fost amenintat ca o sa zbor de pe server ca el vorbeste cu host.
DC am fost injurat ? de cand ma stiu pe servaru asta ma tot acuza ca joc cu scripturi , iar eu m-am enervat si i-am zis daca e prost ,am fost acuzat de n ori dupa care a inceput sa-si bage in mine plus alte minuni si mai sunt jucatori care in lipsa lui host isi baga si scot fara motiv intemeiat la microfron gen lord vader intr-o discutie cu shootanddead ca de ce nu -l muta la ce echipa vrea sau ceva de genu:| .

cu sahaladin nu am apucat sa vad cand i-a dat kickuri ,am prins momentu doar cand a intrat el nervos si a zis care imi da kick si ca se duce pe forum.
SORICELULE

Mesajde SORICELULE » 03 Feb 2016, 19:14

Trebuie sa ai dovada ca... ar fi continuat cu kick.! dar? este greu un screen?
daca eram inger stateam langa tine , daca aveam aripi zburam spre tine ,si totusi cu inima sufletu si gandul voi fi mereu ..!!!
Salahadin

Mesajde Salahadin » 03 Feb 2016, 19:39

Sincer sa fiu, mi-aș dori sa scape pe baza de lipsa de dovezi ca sa va violeze toți jucătorii când are ocazia și cheful.
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 03 Feb 2016, 23:23

Discutam deja mai multe lucruri in postul acesta. Nu stiu daca mai are rost sa rezolvam probleme care deja au trecut de cateva zile aici.
Vreau sa stiti ca voi ca admini nu trebuie sa lasati pe nimeni sa fie nesimtit pe server, fie el admin sau jucator. Daca cineva sare calul puteti sa luati masuri.
Nesimtirea si codurile nu au ce cauta aici. Multi s-au straduit sa fie o atmofera OK pe server si nu avem de ce sa o stricam pentru unii.
I will not die a faceless slave forgotten by history.
Imagine
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 03 Feb 2016, 23:26

Si ca sa rezolvam motivul initial al reclamatiei. Nuk$0 te rog sa spui motivul pentru care i-ai dat kick jucatorului.
Imagine
Nuk$O

Mesajde Nuk$O » 05 Feb 2016, 12:05

motivul pentru care i.am dat kick lui Salahadin...a fost doar pentru ca sa nu.i dau ban sau altceva...intr.adevar...trebuia sa.i fac un screenshoot..o scanare ceva...dar am facut alegerea nepotrivita si i.am dat kick...aveam niste nervi in dimineata aia..nimic personal :D (am dat kick(de 2 ori decat) pentru ca.l suspectam de cod)doar atat, nimic altceva..multumesc! stima si respect! :D
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 05 Feb 2016, 14:56

OK, dupa s-a demonstrat ca chiar juca cu coduri. Dar pe viitor cand suspectezi un jucator de cod v-a trebui sa ii faci o poza sau sa stai spectator pe el. Aceasta este una dintre responsabilitaatiile unui admin.
Si daca nu esti sigur ca un jucator are cod atunci nu ii dai kick.
Imagine

Înapoi la “Reclamatii Admini”