Reclamatie MORTAL

Tita

Reclamatie MORTAL

Mesajde Tita » 23 Feb 2016, 16:21

Nick: Țîță
Nick admin: MIEZ MORTAL
Ai citit regulamentul: DA
Data si ora: data si ora la ce ?
De ce reclami adminul respectiv: pentru ca nu imi accepta cererea de unban.
Dovezi: topicul facut de mine la cereri unban

Domnule MORTAL, pe ce baza imi dai tu mie respins la cerere, STII TU CA AM PROSTII IN CFG? De unde stii tu ? Ai intrat tu la mine in Counter-Strike sa vezi ce am eu in cfg? Mai baiatue eu cred ca joc mai default ca tine si tu imi spui mie ca am prostii in cfg ? Credeam ca este o comunitate serioasa dar se pare ca m-am inselat, cum poti sa dai ban fara dovada? Imi explici si mie ?

Acum o sa vii si o sa zic topic inchis ? Daca faci asta iti fac alta reclamatie in care iti cer remove pentru ca nu ai dreptul sa imi dai ban fara dovada ! CITESTE REGULAMENTUL DOMNULE ADMIN! ( Regulamentul adminilor alineatul 6 )
Ioana

Re: Reclamatie MORTAL

Mesajde Ioana » 23 Feb 2016, 17:00

In primul rand , putin respect ca nu ati facut armata impreuna sa i spui "mai baiatule" , e de o varsta cu tatal tau si tu ii spui "mai baiatule"? .
In al doilea rand , daca el considera ca nu joci corect. E alegerea lui de a da ban. :)
Bafta. :)
OneShooT-N1n0

Mesajde OneShooT-N1n0 » 23 Feb 2016, 20:15

contra.
GagaD

Mesajde GagaD » 23 Feb 2016, 21:29

Imi cer scuze ca ma bag ca musca'n f*nd la cal,dar din moment ce nu este acceasta sectiune blocata pentru membri forumului fara a avea admin pe servar/forum consider ca pot scrie linistit in acceasta sectie.

Problema cu .dll al lui aPoGeuL/Țîță apare si continua sa apara in scanurile lui (desi poate fi usor nefolositor si eficient in cazul de fata),pe el il gaseste cu 2
probleme: CMShield.asi , detoured.dll .(link scan-uri http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=123427 ).

-de detoured.dll nu prea stiu ce sa zic il cam avem in windows cam toti(nu stiu ce cauta in CS),dar stiu sigur ca poti activa fisierele cu extensia .dll cu .asi(nu stiu sigur ce cauta ele in CS,dar e putin suspecta treaba(nu stiu ce gandeste apogeu)).
-s-ar putea sa aiba in PC virusi (trojan,malware,etc),dar tocmai in cs... doar daca nu cumva a incercat odata sa instaleze un hack pentru steam si acel hack era cu fisiere trojan/malware/adsware;stergand hack a ramas cateva seminte in cs(e o PRESUPUNERE nu e 100%,50%,1% sigur ce zic).Posibil sa fie si fisiere de tip trojan/keylogger in pc .
Ce e ciudat ca apar in folderul de joc Counter-Strike pentru ca aia scaneaza acel program wargods(scaneaza toate fisierele care se executa in timpul jocului) si acel .asi ori incearca sa protejeze .dll-ul,ori il ajuta sa execute comenzile din dll SAU sunt cum spuneam ramasite de la virus care sunt active si nu cred ca ii fac bine pentru pc.(restar windows si aia e).

Poti pacali usor scanul lor si sa fi declarat curat.

STRICT PAREREA MEA,nu ma injurati sau laudati. Multumesc.:)
Imagine
Tita

Mesajde Tita » 23 Feb 2016, 23:10

Da, te inteleg, dar am spus si o sa o mai spun de cate ori vreti, nu stiu ce e cu ele, de ce sunt, puteti intra cu teamview, deschideti voi cs, si dati scanare, stergeti tot steam-ul il instalati iar intrati si dati scanare, imi apar aceleasi lucruri si nu stiu de ce. Am sa reinstalez windows-ul pentru a nu mai avea probleme in viitor, oricum aici cred ca raman cu ban din cate vad :)

Ce imi gaseste in tot pc legat de asta : http://imgur.com/2DxXpwv
iar la celalalt nu gaseste nimic

Înapoi la “Reclamatii Admini”