reclamatie admin_crz

KTK.

Re: reclamatie admin_crz

Mesajde KTK. » 01 Mar 2016, 21:59

aeliuss scrie:Nick: aslaK
Nick admin: crz
Ai citit regulamentul: DA
Data si ora: 20:48 1/03/2016
De ce reclami adminul respectiv: Pentru ca sufera de gradul ce-l are . Pur si simplu copil mai arogant ca si el nu am vazut , dupa ce am avut un prim conflict pe server cu el pe harta de_tukut , in care am intrebat playerii activi de unde sunt , o simpla si banala intrebare la care domnisorul crz vine cu aroganta " Dar care-i treaba ta de unde sunt/em, eu-s de pe marte , vorbesc cu extraterestrii ". I-am zis frumos ca nu e in regula sa fie arogant . S-a incheiat acea mica discutie dupa care pe de_mirage vedeti singuri ce s-a intamplat ;
Dovezi: http://imgur.com/a/KBCqJ
Daca tie ti se pare corect sa fii atat de arogant , prietene sa stii ca astfel nu faci nimanui un bine , faptul ca mi-ai dat ban nu inseamna mare lucru , ai 17 ani anul asta faci 18 conform cererii tale de admin , insa daca tot sunteti atat de exigenti cu playerii pe server , puneti-i o parola si setatil pe privat , sa jucati doar voi ; Joc de astazi pe server si ce impresie mi-a lasat baiatul asta ? Ca taie si spanzura pe server , nu alta . Mult noroc si va rog , fara raspunsuri arogante , daca nu e bine venita reclamatia mea , puteti sa o inchideti fara sa raspundeti intr-un mod ironic si arogant.
Scuze că mă bag, dar eram pe server. Și vorbeai porcos...
ZuZu

Mesajde ZuZu » 01 Mar 2016, 22:08

aslak, tu pur si simplu comentai la absolut orice jucator, ti-a atras atentia si alt admin cand ai reclamat un jucator iar tu te-ai pus spectator si comentai continuu, lasa-i pe admini sa isi faca treaba, tu iti vezi de joc si toata lumea e fericita.
Nu ai nici un drept sa incepi sa vorbesti aiurea sau cu atat mai putin sa vorbesti vulgar ca nu ti se acorda toata atentia.
Datoria ta ca jucator este sa reclami daca ai ceva suspect, adminul isi va face treaba lui si cam atat poti face ... daca vrei sa iti pice toti la picioare ca ai drepturi sau nu stiu ce este in capul tau nu ai nimerit locul potrivit.
Nu conteaza ca ai 25 sau 50 de ani si te ia peste picior unul de 15 sau 100 de ani, respectul trebuie sa existe indiferent de varsta, etnie, functie sau orice altceva, daca te macina ca te-a luat peste picior unul mai mic decat tine si nu unul mai mare .. nu are rost sa continuam discutia.
Nu a murit nimeni de la un ban de 2 ore, altii au luat ban permanent pentru limbaj deci tie ti s-a acordat inca o sansa, haide sa fim oameni civilizati si sa ne vedem fiecare de treburile noastre.
Imagine
KTK.

Mesajde KTK. » 01 Mar 2016, 22:11

aeliuss scrie: @KTK - Te-a pus crz sa vii sa scrii pe aici abureli ?! Dovada ?
EU am adus dovada , voi , pe ce va bazati ? Acum vii-n sprijinul lui pentru ca va cunoasteti ?
Ce să mă puna mă??? :)))
GagaD

Mesajde GagaD » 01 Mar 2016, 22:52

Am fost pe servar cand a primit aelius ban 120 minute.. Parearea mea doar de la ora respectiva(cand a luat ban) ca amandoi au exagerat putin.. crz cu banu pentru ca aelius doar atat a intrebat "eac on sau.." si aelius cu 120 minute doar... trece banu ala.. din conversatia de pe acest topic inteleg ca a mai comentat aelius la amiaza probabil ca asta la enervat pe crz acuma spre seara si ia sarit tandara si a dat ban;desi aelius din cate inteleg din comentariile din topicu asta ca a comentat la amiaza cu privire la jucatorul Ace stand spectator ceea ce nu era nevoie din moment ce l-ai reclamat cu u@. Poate unii admini au nevoie de mai mult timp sa isi de seama daca un jucator are no-recoil sau nu pentru ca nu se observa usor no-recoil la cineva daca e foarte bine setat.(stiu ce zic cu no-recoil). unii il vad mai repede si de aceea reclama jucatorul ca triseaza ,trebuie sa ai si rabdarea adminului sa isi faca treaba pentru ca el raspunde pentru ce decizie ia.
Inteleg si frustrarea lui aelius cand un admin mai mic in varsta comenteaza si are iesiri arogante fata de un player cu sau fara experienta in adminat sau depistat codati,de aceea trebuie sa ai rabdare in astfel de situatii cu adminii care tu ii consideri aroganti,etc.
Crz mai are el unele izbucniri necontrolate zic eu ,dar trebuie si el inteles ca e admin si nu vrea sa fie luat la misto de ori si cine.(il inteleg si pe el).

Scuzele mele daca deranjeaz, nu ma critica dur.Nu iti convine ce am scris e destul sa scri "GagaD fals/adevarat ce spui tu". O seara placuta

Scuze daca nu scriu perfect in romana,sper totusi sa se inteleaga.
Totusi este un ban de 120 minute.
Imagine
MORTAL LIVE

Mesajde MORTAL LIVE » 02 Mar 2016, 01:14

l-am banat eu pe om ptr ca a intrat acum la ora asta pe serv si tot batea din gura ca suntem incompetenti ca alea alea,are ban permanent si punct.

Înapoi la “Reclamatii Admini”