Reclamatie crZ

iLLuMiNaTi

Reclamatie crZ

Mesajde iLLuMiNaTi » 08 Mar 2016, 21:58

Nick: nWo*iLLuMiNaTi<O>
Nick admin: cRz
Ai citit regulamentul: Da, l-am citit.
Data si ora: 21:55
De ce reclami adminul respectiv: Mi-a dat gag permanent.. pe motiv ca am mieunat.... daca injuram imi dadea ban ? Hai sa fim seriosi. Daca "cRz" are o zi mai nasoala, nu trebuie sa-si verse nervii pe mine in special..
Dovezi: http://imgur.com/tCSGdad

1.Arata dovada ca am injurat.
2. Nu stau mut pe server.. avand in vedere ca nu am deranjat nici-un player ... facand "miau"
Ultima oară modificat 09 Mar 2016, 21:13 de către iLLuMiNaTi, modificat 1 dată în total.
MORTAL LIVE

Re: Reclamatie crZ

Mesajde MORTAL LIVE » 09 Mar 2016, 15:15

Tot respectu ptr iluminatu ca jucator ,DAR daca tot esti respectat si esti vechi de ce oare nu ai intelege tu daca un admin spune sa termini ai meunat odata de 2 ori de 3 de 7 hai lasa la dumnezeu tre sa se roage de tine si ti-a zis termina ca iei gag si tu nu ai terminat normal sa sesupere si el si sa-si faca treaba dovada e ca ti-a permis deja si te-a anuntat daca era un alt palyer care nu stia mai spuneam dar tu stii bine regulile serv cat despre gag permanent iara tot respectu ptr cerezica,DAR era deajuns 5 min daca nu termina putea da 10 si daca tot nu ban 1 sau 2 si gata deci eu zic ca nu avea rost reclamatia daca era pe un timp normal,dovada ca eu am stat de vb cu adminii care erau de fata si mi-au spus cum a stat treaba deja deranjai.

Înapoi la “Reclamatii Admini”