Reclamatie MORTAL LIVE

WBK

Reclamatie MORTAL LIVE

Mesajde WBK » 08 Mar 2016, 23:43

Nick: WBK
Nick admin: MORTAL LIVE
Ai citit regulamentul: DA
Data si ora: 03.03.2016 23:25
De ce reclami adminul respectiv: Ii place cand face misto de playeri, dar se oftica cand un player ii da replica frumos fara jigniri fara nimic, si da mut, infine, dupa mut i-am zis exact ce mi-a zis si el, da-i dovada de varsta care ai precizat-o, nu de 15 ani sa faci abuz de admin doar pentru ca il ai, da eram nervos, dadeam lama cu vT, si m-a luat el cu ups, i-am zis ms dar gg, si a inceput cu ironiile lui, daca esti nervos fa-i cu cuiul un X mare pe perete si da-i cu capul cat poti tu nervosule, dupa care i-am raspuns simplu si fara jigniri ca nu ma cheama ”MORTAL LIVE”, dupa care mi-a dat gag, i-am zis chestia sa dea dovada de varsta care a precizat-o, ca pana atunci nu avem ce discuta mai departe, si ma trezesc cu ban, ce poate insemna asta ? varsta de om matur, minte de copil mic ... nu jignesc, spune adevarul, chiar daca adevarul doare ...
Dovezi: http://imgur.com/vZxPbND
Ioana

Re: Reclamatie MORTAL LIVE

Mesajde Ioana » 09 Mar 2016, 00:36

Banul a fost dat pe durata a 2 h, hai sa nu ne agitam. Daca mortal a decis ca tu meriti ban , asta e. Nu ti a dat pe o durata mare de timp. Nu cred ca e cazut sa ne stresam ,agitam atat pentru 2 h, zic si eu. Na. ;)
WBK

Mesajde WBK » 09 Mar 2016, 00:44

nu ma agit pentru cele 2 ore, este vorba de un abuz, daca eu trec cu vederea pentru cele 2 ore, altul trece pentru 24, pana la urma o sa dea si permanent doar ca toti tac din gura si il lasa sa abuzeze ? vreau sa vina cu o dovada ca am meritat ban-ul, sa vedem daca are anii care a spus ca ii are si poate dovedii motivul ban-ului ” limbaj neadecvat ” sau cum a precizat el acolo, nu mi se pare firesc ca din partea unui admin sa vorbeasca si sa jigneasca playerii, iar cand un player ii spune inapoi ca nu seama cu el sa isi dea cu capul de pereti sa dea gag si ban, adica acolo cand el mi-a zis sa-mi dau in repetate randuri cu capul de pereti, trebuia sa tac din gura si sa fac ceea ce zicea el ? in primul rand sa-si vada el de jocul lui, sa nu isi bata joc de playeri, si ii garantez ca nimeni nu ii intoarce vorba, pana atunci cat are gesturi jignitoare si abuzive cu el am terminat orice discutie ca nu ma cobor la mintea lui .
WBK

Mesajde WBK » 09 Mar 2016, 11:51

are rost dupa cum am precizat si mai sus, poate sa fie jumatate de ora, 2 ore, 12 sau 24 de ore, daca toti tacem din gura va da si permanent doar ca se crede suprem pe server, ei bine sa lase usor cu abuzul si nimeni nu are nimic cu el !
MORTAL LIVE

Mesajde MORTAL LIVE » 09 Mar 2016, 15:08

WBK,problema e in felul urmator eu stiam cu cn stau de vorba ca daca-ti amintesti noi am discutat mai inainte acu 2,3 zile si stiam si varsta ta,si referitor la faza,da,o sa stau sa detailez poate intelegi(si appo ca o paranteza niciodata in viata sa nu ei decizii cand esti nervos),eu atunci intrasem in joc si era mapa de usp,nu stiam ca dai lama cu vt si te-am impuscat si tu ai raspuns cam asa aiurea,la care eu te-am intrebat simplu daca esti nervos si tu ai raspuns tot aiurea si eu ti-am dat un sfat care sa stii ca da randament (decat sa faci o prostie, fa un x mare pe un perete si da cu capu acolo pana te calmezi),eu stiu sa adminez de aceea ai primit gag ca ai raspuns a 3-a oara tot nervos si aiurea, dupa ce s-a terminat gagul ai inceput iara si o sa-ti amintesc ce ti-am zis ca veneam de la o serata de ziua femeii si nu vroiam sa-mi strici seara,nu cred ca te-am jignit cu absolut nimic era si redkey si vt si mai multi playeri sa stii ca nu am prostu obicei sa mint,toata viata nu mi-a placut chestia asta,si referitor la ban am vazut ca nu termini si am zis poate daca mi-ai zis ca-mi faci reclamatie am zis sa ai timp sa o faci si sa te calmezi !.Cand mai intri pe server uita-te un pic pana intri la joc ca-s niste reguli citeste-le si daca crezi ca nu te poti adapta la asa niste reguli usoare la varsta ta nu mai intra ,numai sa deranjezi sau daca da, spor la joc in continuare.Multumesc ptr intelegere.
host

Mesajde host » 09 Mar 2016, 16:01

WBK daca consideri ca nu te poti adapta in atmosfera care e pe server, te sfatuiesc sa mergi in alta parte!

Înapoi la “Reclamatii Admini”