ADMIN VOLY

neppoMOSHI#

ADMIN VOLY

Mesajde neppoMOSHI# » 21 Mar 2016, 20:11

nick:neppo
nickadmin:VOLY
Ai citit regulamentul:da
Data si ora:21.03.16 ora 20:08
reclamatia:mi-a dat ban pentru ca nu ii place poza de la steam
GagaD

Re: ADMIN VOLY

Mesajde GagaD » 21 Mar 2016, 20:16

Dovada,sa pot trage concluzii. PRO unban

Edit : Daca te-a rugat ,puteai sa o schimbi ca nu iti pica nimica,desi nu e asa mare problema cu poza.
Ultima oară modificat 22 Mar 2016, 11:40 de către GagaD, modificat de 4 ori în total.
Imagine
VOLY

Mesajde VOLY » 21 Mar 2016, 20:34

Te-am rugat de 3 ori sa-ti schimbi poza pt ca aceasta reprezenta un semn obscen(degetul mijlociu de la mana) ,iar acest semn il arati altor persoane, nu celor de pe serverul nostru,aceasta e o chestiune de bun simt si respect fata de ceilalti,n-ai vrut sa intelegi,ai fost capos, acum plange-te,dar mai intai sa te plangi de tine,de comportamentul tau,de atitudinea ta...
Ioana

Mesajde Ioana » 22 Mar 2016, 00:53

Te-am rugat de 3 ori sa-ti schimbi poza pt ca aceasta reprezenta un semn obscen(degetul mijlociu de la mana) ,iar acest semn il arati altor persoane, nu celor de pe serverul nostru,aceasta e o chestiune de bun simt si respect fata de ceilalti,n-ai vrut sa intelegi,ai fost capos, acum plange-te,dar mai intai sa te plangi de tine,de comportamentul tau,de atitudinea ta...
Voly, acum banul e dat pe nedrept. Daca el a decis ca poza aia vrea sa o aiba la steam , p aia a pus o. Nu trebuie sa dam ban pentru asa ceva.
Nu trebuie sa ne luam de pozele jucatorilor. E alegerea lor ce poza isi pun la avatar . Cum si tu ti ai ales o poza , asa a ales si el.
Nu trebuie sanctionat pentru asa ceva . parerea mea.
Eu zic sa i scoatem banu.
(Voly, nu o lua personal , dar mna. Daca el a avut un limbaj adecvat pe server , e ok. )
Ganja

Mesajde Ganja » 22 Mar 2016, 03:05

Hai ca deja aberati, cum sa te iei de cineva si sa-i dai ban ca are poza aia la steam? Are ce poza vrea el sa aibe, nu suntem ca la inchisoare aici...si asa au suficiente restrictii ca sa poata juca la noi pe server
VOLY

Mesajde VOLY » 22 Mar 2016, 19:46

Vad ca unele persoane percep starea de anormalitate ca cv normal,fiecare are dreptul la opinie si nu toti gandim la fel,puteti sa-i scoateti banul,nu ma mai intereseaza subiectul-"case closed".
veTe

Mesajde veTe » 22 Mar 2016, 20:48

pro unban , neppo baiat la locul lui
host

Mesajde host » 22 Mar 2016, 20:56

Neppo !! banuiesc ca tu vrei sa iti fie scos banull,, Nu doar sa faci o reclamatie adminului!! E ok < te rog sa faci cerere de unban , unde sa pui si steam id ul pentru ca sa iti dam unban! Nu comentez poza ta de la steam ,daca asa consideri tu ca te reprezinta.
ps: Ganja nu avem interdictiii !!! pe orice mapa poti folosi orice arma si poti face absolut orice iti da voie mapa !! ca am cerut o rezolutie minima ::: asa sa hotarat . Sa faci jocul pana la capat !! tero bmb si ct def ;; la asta ma refer pana la ultima secunda .. mie mi se pare ceva normal si de bun simt sa fie atmosfera in joc si pe server.. A ;;am mai uitat una sa ai un comportament decent. Iti pare a inchisoare??? prea multe interdictii?
Ganja

Mesajde Ganja » 23 Mar 2016, 06:32

Neppo !! banuiesc ca tu vrei sa iti fie scos banull,, Nu doar sa faci o reclamatie adminului!! E ok < te rog sa faci cerere de unban , unde sa pui si steam id ul pentru ca sa iti dam unban! Nu comentez poza ta de la steam ,daca asa consideri tu ca te reprezinta.
ps: Ganja nu avem interdictiii !!! pe orice mapa poti folosi orice arma si poti face absolut orice iti da voie mapa !! ca am cerut o rezolutie minima ::: asa sa hotarat . Sa faci jocul pana la capat !! tero bmb si ct def ;; la asta ma refer pana la ultima secunda .. mie mi se pare ceva normal si de bun simt sa fie atmosfera in joc si pe server.. A ;;am mai uitat una sa ai un comportament decent. Iti pare a inchisoare??? prea multe interdictii?

Nu vreau sa dezbat subiectul cu interdictiile pentru ca in primul rand nu rezolv nimic si oricum este modul in care ownerii administreaza server-ul, nu este decizia mea, daca era, atunci poate se merita sa dezbat subiectul :)
LoLeK

Mesajde LoLeK » 23 Mar 2016, 15:14

Lasa aici steam id sa pentru unban.
In 2016 voly da ban pentru poza de la steam, WTF.
Adminul va fi sanctionat.
Dacă vrei să duci o viață fericită, leagă-te de un scop, nu de oameni sau obiecte.

Imagine

Înapoi la “Reclamatii Admini”