REZOLVAT-[Reclamatie ZuZu]

d0rulet

Re: [Reclamatie ZuZu]

Mesajde d0rulet » 05 Mar 2018, 10:16

mo0n_sniper scrie:Daca nu onsa respecti regulile serverului unban'ul nu o sa dureze prea mult
Pai le respect mo0n da el putea sa imi zica nu sa imi dea kick direct
satisfaction

Mesajde satisfaction » 05 Mar 2018, 10:32

d0rulet scrie: cand mi-a dat kick am intrat pe un sv si mi-a bagat reclame la sv lui in config si autoexec descarca cfg sa vezi ca sunt default ...
Sterge cfg-ul, apoi seteaza-l <read only> in felul asta nu-ti poate modifica nimeni cfg-ul.
d0rulet

Mesajde d0rulet » 05 Mar 2018, 11:44

satisfaction scrie:
d0rulet scrie: cand mi-a dat kick am intrat pe un sv si mi-a bagat reclame la sv lui in config si autoexec descarca cfg sa vezi ca sunt default ...
Sterge cfg-ul, apoi seteaza-l <read only> in felul asta nu-ti poate modifica nimeni cfg-ul.
L-am facut aseara boss
satisfaction

Mesajde satisfaction » 05 Mar 2018, 12:19

[/quote] L-am facut aseara boss [/quote]

Am crezut ca "te prinzi" ca trebuie sa ai un oarecare respect fata de noi ca nu ne tragem de sireturi si nu "am jucat alunelul" impreuna. Toti cei care ti-au raspuns au fost ironici vizavi de apelativele tale, dar tie nu-ti pasa.

Din partea mea <pro> ban
ZuZu

Mesajde ZuZu » 05 Mar 2018, 12:30

Hai ca e amuzant d0rulet, se pare ca pana la urma stie de cfg-uri .. autoexec ... nu mai este o victima.. i-a schimbat alt server cfgul si el sa zici ca nu se pricepe, dupa cum am zis, nu esti asa mieluşel cum te dai. :lol:
d0rulet

Mesajde d0rulet » 05 Mar 2018, 13:34

Ți-am ca nu stiu de ce a scris asa ca nu am intrat in cfg si logic ca stiu ca nu joc cs de ieri
d0rulet

Mesajde d0rulet » 05 Mar 2018, 13:54

host scrie:Dorulet,, saluut Bossss !!! Pnm imi pare rau ca l ai prins pe zuzu in perioada in care da banuri de plictiseala !!!!!!Asa ,sa nu ne ajunga dorul de ,, Live>
Asta e, nu mai umbla la cfg, nu de alta dar se strica,,,, si nu mai ai unde juca cu el...
Nu e treaba ca nu am unde juca da imi place sv asta si da chiar nu am stiut ca baga reclame sv ala..
GagaD

Mesajde GagaD » 05 Mar 2018, 14:03

- daca iti place tine si un limbaj decent, ca am observat ca ai ce ai cu "drq", "prost", ai un tic nervos de il folosesti des?
- vezi ca dupa limbaj nu corespunzi, ca nu cred ca ti-a dat ala kick si ti-a modificat cfg de apar bindurile "CFG Exploit By ILUSYON! -> VISIT W w W. ENIGMAPLAY . R o !."- sau ce s-a intamplat pe alt server.
- observe ca esti mirat tare cand iti da cineva cap din mers, tie nu ti s-a intamplat asa ceva sa faci?, se mai numesc si errori/bulan, cand un clont loveste un hitbox head, din cauza lagului,etc ! si esti agitat
PENTRu UNBAN ai sectiune pe forum la Unban, respecta pasii !
- adminul in cauza va fi sanctionat, daca va fi gasit vinovat ! Multumim pentru instiintare . - editat !
TOPIC INCHIS
-REZOLVAT
Imagine
d0rulet

Mesajde d0rulet » 05 Mar 2018, 14:05

GagaD scrie:- daca iti place tine si un limbaj decent, ca am observat ca ai ce ai cu "drq", "prost", ai un tic nervos de il folosesti des?
- vezi ca dupa limbaj nu corespunzi, ca nu cred ca ti-a dat ala kick si ti-a modificat cfg de apar bindurile "CFG Exploit By ILUSYON! -> VISIT W w W. ENIGMAPLAY . R o !."- sau ce s-a intamplat pe alt server.
- observe ca esti mirat tare cand iti da cineva cap din mers, tie nu ti s-a intamplat asa ceva sa faci?, se mai numesc si errori/bulan, cand un clont loveste un hitbox head, din cauza lagului,etc ! si esti agitat
PRO unban , pe viitor ai mai multa grija !
- adminul in cauza atentionat, daca va fi gasit nevinovat !
Am inteles Gaga si nu cred ca era bulan deci stateam pe loc in orice colt el iesea pe mine prefair...
GagaD

Mesajde GagaD » 05 Mar 2018, 14:09

TOPIC INCHIS
Imagine

Înapoi la “Reclamatii Admini”