[RESPINS] Reclamatie, abuz facut de trib_host_ww3

ZuZu

Re: Reclamatie, abuz facut de trib_host_ww3

Mesajde ZuZu » 06 Aug 2018, 22:00

he_glass e o mapa fun, nu se poate juca cand sunt multi jucatori pe sv.. dupa cum arata statisticile erau in jur de 14-15 jucatori la ora respectiva.
Nu consider nici eu normal sa lasam harta aia.. pentru 2-3 jucatori care o vor, multi care au votat din greseala la votul sv alegand varianta 1, vor iesi dupa 2-3 runde si ramane sv gol, apoi cei care au vrut harta respectiva la urmatorul vot care nu e pe placul lor vor pleca pe alt server iar serverul nostru ramane gol.

Serverul a ajuns aici datorita adminilor care au avut grija mereu de el, datorita jucatorilor dedicati serverului, sa aleaga harti ce se pot juca in functie de jucatori, pe care pot intra jucatori, pe care poate juca toata lumea si pastrand linistea pe server.

Respecta regulamentul - Nu contesta deciziile adminilor si totul va fi bine :D
Nu iti poti permite toate glumele cu toti adminii/jucatorii .. cand ti-a spus sa te potolesti l-ai amenintat ca faci reclamatie si pierde adminul .. :lol:
Imagine
MOSSUL MOS

Mesajde MOSSUL MOS » 06 Aug 2018, 22:27

E-MAN, mai potolit bre! Desi nu cred ca realizati adminii chiar muncesc pentru bunul mers al serverului. 15 insi pe server si tu sa zici ca faci reclamatie pt he_glass...si eu te incaltam....
ZuZu

Mesajde ZuZu » 06 Aug 2018, 23:18

2018-08-06 15:13:41 pai si cine isi pierde adminu dupa?. CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_sunny
2018-08-06 15:13:34 nu va puneti cu un scorpion :)). CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_sunny
2018-08-06 15:13:15 vb si eu sa o scoata numai asa de al dracu. CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_sunny
2018-08-06 15:11:47 ala e abuz hostule, ca nu iti place tie harta e alta treaba. CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_sunny

Eroare era ca a iesit harta aia la 15-16 jucatori .... decizia de a schimba harta o lua orice admin era pe sv, cum este si firesc.
Eu zic ca nu are rost sa lungim discutia, orice admin ar fi fost ar fi schimbat harta, pentru ca este un lucru absolut normal.
Nu am inteles de ce te-ai agitat tu asa ca a schimbar harta he_glass la 15 jucatori, unde vezi tu abuzul .. cand aceasta este o decizie fireasca pentru bunul mers al sv. Iar glumele cu abuzul si dictatorul daca ti l epermiti cu mine sau cu altul... nu inseamna ca le accepta si host sau alt admin/jucator. Iar pierdutul adminului pentru o decizie normala .. iar nu are logica.
Gandeste-te mai bine data viitoare inainte sa faci anumite afirmatii.
Toti suntem egali si toti respectam regulamentul si suntem liberi sa facem absolut orice atata timp cat nu ii deranjam pe ceilalti.
Majoritatea decide intotdeauna iar toate deciziile se iau pentru binele majoritatii si bunul mers al serverului.

RESPINS / TOPIC CLOSED
Imagine

Înapoi la “Reclamatii Admini”