[RESPINS] Reclamatie admin ZanutZa

BNameR

[RESPINS] Reclamatie admin ZanutZa

Mesajde BNameR » 26 Sep 2018, 20:43

Nick: NAMER
Nick admin: ZanutZa
Ai citit regulamentul: Da, l-am citit.
Data si ora: -
De ce reclami adminul respectiv: Nu am nimic cu aceasta persoana , dar de cand a primit admin nu am vazut sa *admineze*, adica de cand are admin nu a facut 1 ss , are adminul doar la *distractie* si *caterinca*, nu vad de ce aceasta persoana ar avea admin , + nu a citit regulamentul, putem vedea asta aici : viewtopic.php?f=29&t=979 , nu vad de ce acest om are nevoie de admin in cat timp doar da gag și kick aiurea chiar de foarte multe ori, in locul ei ar putea fi alt admin care chiar a citit regulamentul si vrea sa ajute serverul, eu zic ca ea a primit adminul in prostie si trebuie sa ii fie scos sau macar sa fie sancționată.
Dovezi: -
mo0n_sniper
Site Admin

Re: Recșamatie admin ZanutZa

Mesajde mo0n_sniper » 26 Sep 2018, 20:56

Adminul a fost primit in urma unei cereri la care a primit pro si contra din partea adminilor.
Daca ai ceva concret referitor la gag'uri si kick'uri atunci adu aceste dovezi, daca nu cererea o sa fie inchisa
I will not die a faceless slave forgotten by history.
Imagine
MOSSUL MOS

Mesajde MOSSUL MOS » 26 Sep 2018, 20:57

Namer, nu cred ca esti in masura sa analizezi tu ce face un admin. Vino cu o reclamatie intrmeiata pe fapte concrete referitoare la greselile unui admin. Consider acest topic inutil.
UnqDawg

Mesajde UnqDawg » 26 Sep 2018, 21:02

BNameR scrie: Dovezi: -
In primul rand, reclamatie faci daca a gresit cu ceva fata de tine, nu daca crezi ca a gresit fata de altcineva (atunci ar fi facut acea persoana reclamatie). Eu am vazut-o sa dea gag si kick cand trebuia, daca tu nu ai vazut asta nu inseamna ca nu isi face treaba.
In al doilea rand, degeaba faci reclamatie daca nu aduci dovezi. Daca tot timpul "doar da gag si kick aiurea" am fi vazut si noi, dar nu o face (motiv pentru care dovezile sunt lipsa).
Daca suntem 4 admini online, nu pot face toti 4 ss, face doar unul din ei. Pe langa asta, ss-urile nu se fac degeaba, nu facem ss doar ca avem noi chef.
Eu am facut 1-2 ss-uri de cand am admin, dar am banat vreo 5-6 codati pana acum.
Consider ca ajuta serverul destul de mult si nu vad sa incurce vreodata pe cineva.
mo0n_sniper scrie:Si desi nu gasisem eu servere cu jucatori foarte buni tot primeam ban pe motiv ca joc cu cod desi nu aveam.
ZuZu

Mesajde ZuZu » 26 Sep 2018, 21:26

BNameR scrie: eu zic ca ea a primit adminul in prostie si trebuie sa ii fie scos sau macar sa fie sancționată.
Dovezi: -
Ti-a dat tie kick/gag ? A dat altcuiva pe nedret, in conditiile in care tu cunosti toate detaliile problemei... De ce faci tu afirmatia asta care jigneste? Tu ar trebui sa fii sanctionat nu zanutza.
Cand se face o reclamatie vii cu o dovada sau nu o mai faci, cand jignesti ...esti sanctionat, tu ar trebui sa fii santcionat acum nu ca sa descurajam reclamatiile ci ca sa nu mai faca reclamatie oricine viseaza noaptea ceva urat. Avem admini destul de capabili, suntem o comunitate cu oameni maturi si educati, nimeni nu este perfect dar trebuie totusi sa pastram anumite limite.
Ai grija la limbaj si comportament daca iti place sa te distrezi cu noi pentru ca ai mai fost avertizat de cateva ori pentru limbaj si pentru info pe sayteam dupa ce ai murit.
Daca doresti sa faci o reclamatie vii si cu o dovada, daca nu ai nimic e doar o parere de a ta si ai o propunere pentru server poti posta civilizat la topicul cu Propuneri/Sugestii, fara sa jignesti pe nimeni.
Mult succes!!!

RESPINS / TOPIC CLOSED
Imagine

Înapoi la “Reclamatii Admini”