[Respins] Urcatul pe textura/mapa etc

Skipper

[Respins] Urcatul pe textura/mapa etc

Mesajde Skipper » 22 Oct 2018, 00:38

Salut, in legatura cu permisiunea asta noua, cu urcatul pe mapa/alte lucruri pe care nu era voie sa le facem(ex: sa tragem prin porti pe mapa de_Alexandra): pararea mea este ca strica jocul si nu e doar a mea (cred), nu am vazut nimic pe forum despre asta doar din auzite pe sv.Era frumos daca se facea un pool/vote si nu o decizie din partea unor admini care profita din plin de chestia asta :D , ar fi frumos sa va mai ganditi si sa fie din nou regula veche valabila.Multumesc!
UnqDawg

Re: [Propunere] Urcatul pe textura/mapa etc

Mesajde UnqDawg » 22 Oct 2018, 00:46

Imagine
mo0n_sniper scrie:Si desi nu gasisem eu servere cu jucatori foarte buni tot primeam ban pe motiv ca joc cu cod desi nu aveam.
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 22 Oct 2018, 05:06

S'au discutat intre admini
I will not die a faceless slave forgotten by history.
Imagine
Skipper

Mesajde Skipper » 22 Oct 2018, 07:31

Mi se pare o chestie egoista discutia asta doar intre admini, acolo pe sv majoritatea sunt de parere cu mine, dar in fine suntem intr-un topic cu propuneri, gasim noi o solutie :D
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 22 Oct 2018, 07:32

Eu sunt mai egoist din fire.
I will not die a faceless slave forgotten by history.
Imagine
Dragos

Mesajde Dragos » 22 Oct 2018, 09:12

Pe acest server jocule este FREE, tocmai de asta nu putem interzice anumite lucruri. Fiecare e liber sa joace cum stie si cum vrea, singurele reguli fiind sa se puna bomba si sa se dea defuse. La problema cu trasul prin porti pe alexandra poti evita usor asta, cand incepe runda faci 2 pasi inainte sau inapoi si apoi cumperi arme si ce mai doresti.
Skipper

Mesajde Skipper » 22 Oct 2018, 10:43

Dragos scrie:Pe acest server jocule este FREE, tocmai de asta nu putem interzice anumite lucruri. Fiecare e liber sa joace cum stie si cum vrea, singurele reguli fiind sa se puna bomba si sa se dea defuse. La problema cu trasul prin porti pe alexandra poti evita usor asta, cand incepe runda faci 2 pasi inainte sau inapoi si apoi cumperi arme si ce mai doresti.
Mapa de_Alexandra a fost doar un exemplu, nu am nici o problema cu treaba asta, doar xa se abuzeaza de ea si strica jocul
kev-

Mesajde kev- » 22 Oct 2018, 11:33

Eu cred ca unii se trezesc,nu isi beau cafeaua si vin cu postari de genul.Cum sa-mi interzici tu mie sa trag prin porti daca eu stiu si pot sa fac asta? de ce sa nu urc pe mapa daca pot s-o fac singur si pot fi vazut de toata lumea? De ce sa ma cert cu fiecare jucator nou intrat pe server sa-i explic sa nu traga,sa nu urce,sa nu,sa nu sa nu? Nu mai bagati speish
Mi-e dor de nea' Kalashnikov
Mi-e dor de-un cocktail molotov
Skipper

Mesajde Skipper » 22 Oct 2018, 12:11

Puteti da TC, am facut acest topic cu un scop anume nu sa fiu ''luat peste picior'', am mai spus odata omule ca a fost doar un exemplu, si da kev chiar asta ar trebui sa faci pai esti admin no?pai doar stim ca tu ''faci abuz'' cu urcatul pe mapa...am dreptate?Cum am mai spus era corect sa fie un vot...dar in fine...Bafta!
kev-

Mesajde kev- » 22 Oct 2018, 13:43

Skipper scrie:Puteti da TC, am facut acest topic cu un scop anume nu sa fiu ''luat peste picior'', am mai spus odata omule ca a fost doar un exemplu, si da kev chiar asta ar trebui sa faci pai esti admin no?pai doar stim ca tu ''faci abuz'' cu urcatul pe mapa...am dreptate?Cum am mai spus era corect sa fie un vot...dar in fine...Bafta!

Da bravo tati,de-acum cand e alexandra sa stau spectator si sa explic fiecarui player nou care intra ca nu are voie sa faca aia,aia,aia si sa fac pe-a politistul,nu? :lol:
Mi-e dor de nea' Kalashnikov
Mi-e dor de-un cocktail molotov

Înapoi la “Sugestii, Idei si Propuneri Server”