Demo pentru cine voia aseara.

Barbut

Demo pentru cine voia aseara.

Mesajde Barbut » 08 Feb 2020, 13:41

https://www65.zippyshare.com/v/O6zTHzny/file.html

Ca sa mearga sa il vedeti, downloadati cheat engine ( orice versiune) .

Deschideti CS 1.6(steam only), adaugati l la procese si bifati "enable speedhack" si dati pana la valoarea de 100.

L-am pus, ca m a rugat un owner de pe server sa vada cum arata jucatorii cu wall ul meu:))))))) dar dupa cum se vede, nu iese in demo deloc.

edit: s-ar putea sa mearga si fara sa faceti faza cu cheatengine, incercati fara prima data
Dragos

Re: Demo pentru cine voia aseara.

Mesajde Dragos » 08 Feb 2020, 14:44

https://www65.zippyshare.com/v/O6zTHzny/file.html

Ca sa mearga sa il vedeti, downloadati cheat engine ( orice versiune) .

Deschideti CS 1.6(steam only), adaugati l la procese si bifati "enable speedhack" si dati pana la valoarea de 100.

L-am pus, ca m a rugat un owner de pe server sa vada cum arata jucatorii cu wall ul meu:))))))) dar dupa cum se vede, nu iese in demo deloc.

edit: s-ar putea sa mearga si fara sa faceti faza cu cheatengine, incercati fara prima data
nu situ cu cine ai discutat inainte sa primesti ban de la mine, probabil cu dl host. De la mine ai primit ban pentru ca pe langa wall, aveai si aim. E ciudat ca ai trecut cu ele de anticheat, nu prea am mai avut la noi pe server playeri cu coduri sa se vada asa clar.
Barbut

Mesajde Barbut » 08 Feb 2020, 14:52

Pai singurul cod care nu merge este speed ul la voi pe server:)) Ca aveti cl_forwardspeed setat pe default, si imi forteaza jocul sa ramana la valoarea prestabilita de voi, in rest, merge orice.

Si cam degeaba puneti anti cheat, wall-ul nu se vede pe demo.
Dragos

Mesajde Dragos » 08 Feb 2020, 15:05

Pai singurul cod care nu merge este speed ul la voi pe server:)) Ca aveti cl_forwardspeed setat pe default, si imi forteaza jocul sa ramana la valoarea prestabilita de voi, in rest, merge orice.

Si cam degeaba puneti anti cheat, wall-ul nu se vede pe demo.
stiu ca nu se vede in demo, important e sa se vada in poze, daca nici acolo nu se vede..atunci e nasol, dar in ziua de azi te astepti la orice, cs e un joc vechi iar tehnologia a evoluat

Intrebarea este, de ce ai juca cu cod? care mai e satisfactia jocului?
host

Mesajde host » 08 Feb 2020, 15:57

Salut
Daca vrei sa intri deseara lasa te rog steam id ul sa ti scot banul
Si te rog sa faci cateva capturi la joc cu f12
Si o poza ss daca ai timp sa le pui
ms

Înapoi la “Discutii Generale”