Bine ati venit in comunitatea MIEZ !

protection

Bine ati venit in comunitatea MIEZ !

Mesajde protection » 26 Noi 2017, 23:08

Nu este nici un thread de genul asa ca m-am gandit sa deschid eu unul, unde sa ne prezentam.

In primul rand, bine v-am gasit ! Eu sunt protection/SUPERBOC, numele real fiind Cosmin.
Profil steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198070955809/
ZuZu

Re: Bine ati venit in comunitatea MIEZ !

Mesajde ZuZu » 27 Noi 2017, 15:16

Bine ai venit, ne bucuram ca te simti bine alaturi de noi!
Am vazut pe multe comunitati acea sectiune unde se prezinta membrii, nume real, varsta.. etc.
Aici majoritatea ne stim din discutiile "live" pe server sau din alte parti din alte timpuri indepartate :lol:
Cred ca a mai deschis cineva un topic asemanator dar nu a avut succes, cred ca suntem mai timizi :lol: :lol: :lol:
Imagine
satisfaction

Mesajde satisfaction » 27 Noi 2017, 15:38

Bine ai venit. Intradevar mai e un thread deschis, cu acelasi scop. Momentan nu-l gasesc sa las linkul aici.
titirik13

Mesajde titirik13 » 28 Sep 2018, 11:20

Hai noroc, la toata lumea (sar'na doamnelor si domnisoarelor) si bine v-am gasit! Numele meu este Daniel Razvan...si Guran, 48 de ani, joc de circa 10 anisori cs, insa nu ca voi, zi de zi 1000 de ore pe zi, iar pe cs.miez.ro ma simt bine, chiar daca internetul meu imi omoara celulele nervoase, una cate una. Locuiesc in Germania, Dortmund de cca. 4 ani, sofer de tir. Ce sa va mai zic de mine? Aaa, familist cu un manz de 9 anisori si nevata nebuna, tolerant, prietenos... nu-mi place la pescuit decat daca am cu ce sa arunc in plute, dar imi place la gratar, la iarba verde, drumetii, aventuri sunt topit, dar nu mai am timp. orientat politic spre dreapta, anticomunist.... beau rar, ca n-am cu cine, in curs de a ma lasa de fumat (cica).... Simtul umorului foarte dezvoltat, uneori chiar ironic (am probleme chiar). Ma abtin grav , cat sunt pe server. Imi lipsesc prietenii... aia din tara, mai bine zis imi lipsesc timpurile alea cand omoram timpul cu ei. nu mai stiu ce sa va mai zic, asa ca detalii la cerere. cs-ul il joc cu ak-ul sau cu m-ul. app: de ce titirik13? titi, ca asa ne alintam soferii (fac mereu tit, tit cu claxonul) in cercul nostru de prieteni. rik, rica de la Razvanica si 13.....ghici. Destul pentru azi, ne vedem pe server. Dau lectii.
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 28 Sep 2018, 11:45

:)) Bine ai venit!
I will not die a faceless slave forgotten by history.
Imagine
MOSSUL MOS

Mesajde MOSSUL MOS » 29 Sep 2018, 10:12

Bine ai venit! Pff....nu ma pot abtine, 13....sunt centimetri:):)?
titirik13

Mesajde titirik13 » 30 Sep 2018, 10:36

Bine ai venit! Pff....nu ma pot abtine, 13....sunt centimetri:):)?
:D diametru. sac!
MOSSUL MOS

Mesajde MOSSUL MOS » 30 Sep 2018, 10:58

Ha! Te cred.. Si eu mai mint!
parzival

Mesajde parzival » 14 Noi 2018, 22:37

Salut ma numesc alex am 17 ani sunt din bucuresti sunt nou pe aici , imi place server-ul ca se rade mult si nu se injura !! Multi oameni funny si de treaba !! Multumesc ca ma-ti aceptat in comunitatea voastra !! Chear daca sunt mai mic :D ca am vazut multi oameni maturi pe server !!! Voi incerca sa ma port ca atare!!!
kev-

Mesajde kev- » 15 Noi 2018, 00:33

Salut ma numesc alex am 17 ani sunt din bucuresti sunt nou pe aici , imi place server-ul ca se rade mult si nu se injura !! Multi oameni funny si de treaba !! Multumesc ca ma-ti aceptat in comunitatea voastra !! Chear daca sunt mai mic :D ca am vazut multi oameni maturi pe server !!! Voi incerca sa ma port ca atare!!!
Bun venit,spor la joaca! Cat timp pastrezi armonia si ai o limita in a glumi nu o sa fie probleme!O sa te integrezi rapidos! ;)
Mi-e dor de nea' Kalashnikov
Mi-e dor de-un cocktail molotov

Înapoi la “Discutii Generale”