Sustinere server 2018 !

*LORD TERMITA*

Re: Sustinere server 2018 !

Mesajde *LORD TERMITA* » 28 Ian 2018, 07:24

Scuze ,intrat , mai tremura telescoapele cateodata }}:
GagaD

Mesajde GagaD » 29 Ian 2018, 21:40

Buna seara din nou ! O sa postez si aici ceea ce am scris deja pe chat :
Am o propunere pentru a sustine aceasta comunitate. Mi se pare normal si de bun simt ca cei care suntem playeri constanti pe acest server si care dorim sa facem ceva pentru ca TOT NOI sa ne simtim bine( abia astept sa ma tachinez cu Vader referitor la lama aia:))) sa ajutam sustinerea fianciara a acestui server.Drept urmare MOON , HOOST, ZUZU, va rog sa gasiti o modalitate prin care CEI CARE DORESC sa poata ajuta acest server. Modalitatea de plata va rog sa o gasiti voi si sa o postati pe forum. Am discutat acum 5 minute pe server si TOTI playerii vechi (mosii si nu numai) sunt de acord cu acest lucru. O ultima precizare: ACEASTA ESTE INITIATIVA MEA , NICI UNUL DINTRE OWNERI NU A SOLICTTAT VREUN BAN PENTRU SERVER!!! Cred ca la cati suntem, suma va fi modica si nu va fi o problema. Baieti cine e de acord va rog sa lase raspuns! Owneri, va rog gasiti repejor metoda de plata cat ma simpla.
Deci : CINE E CU NOI?????????

Normal, daca nu ti-am facut UP la grad din cauza unor defectiuni la acesele mele, nu m-ai mentionat si pe mine... frumos ! ( am GLUMIT :)) ) -era o gluma.
Eu i-am sugerat mai demult la moon ca vreau sa ajut servarul cu plata hostului (nu adminul :)) ) .
Sa se hotarasca:) ,cont de paypal sau ceva si cine vrea, cine vrea, sa contribuie, evident sa nu se creda dupaia ca au anumite portite deschise daca au contribuit .
Imagine
MOSSUL MOS

Mesajde MOSSUL MOS » 29 Ian 2018, 22:53

Gaga, a postat Moon modalitatile de plata. Eu am folosit contul Banca Transilvania. In legatura cu gradul...stiu ca glumesti si tu stii ca nu conteaza ce grad am.Important e sa ne simtim bine.
*LORD TERMITA*

Mesajde *LORD TERMITA* » 30 Ian 2018, 08:02

Salutare,
e ok cum a-ti spus si voi ,daca vrem o facem benevol fara favoritisme sau alte avantaje.
Consider ca numai faptul de a juca intr-o atmosfera frumoasa e un mare castig pentru toti .
Moon am trimis pe email confirmarea de plata.
mo0n_sniper
Fondator

Mesajde mo0n_sniper » 30 Ian 2018, 08:19

Moon am trimis pe email confirmarea de plata.
Va multumesc.

Si le multumesc tuturor care au trimis donatii.
I will not die a faceless slave forgotten by history.
Imagine
mo0n_sniper
Fondator

Mesajde mo0n_sniper » 15 Feb 2018, 15:03

Am platit azi forumul si serverul.
Multumesc inca odata turor celor care au donat pentru comunitate.
M-am gandit sa pun si o lista cu cei care au donat dar nu stiu cate de confortabili sunteti sa va apara numele pe forum.
Imagine
*LORD TERMITA*

Mesajde *LORD TERMITA* » 16 Feb 2018, 07:31

Salutare ,
Moon nu e ok ,consider ca cine a fost alaturi de comunitate a facut-o din inima si nu ca sa ramana scris pe vreun forum sau ceva.
Se stiu cei care sunt alaturi de Cs MIEZ ,asa ca nu ar fi ok fata de ceilalti care poate nu au avut posibilitati sa doneze sau nu au simtit nevoia sa o faca ca sa apara aceea lista.
Danny

Mesajde Danny » 18 Mar 2018, 20:19

Salut.

Stiu ca sunt nou, insa imi place serverul si m am decis sa ma implic cat imi permite timpul.

Pe partea tehnica, daca pot ajuta cu ceva, ma implic. Daca e ceva cu ce as putea ajuta, te rog sa ma anunti printr un mesaj privat. Stiu cate putin din SSH, mysql, php (phpBB chiar stiam binisor intr un timp cand foloseam, dar acum am trecut pe IPB), etc.

Nu zic ca ma pricep la ceva foarte bine, dar cate putin din toate stiu.. si daca vrei sa ceri un ajutor, daca ma pricep, il pot oferi cu placere.
Imagine

Imagine
mo0n_sniper
Fondator

Mesajde mo0n_sniper » 22 Mar 2018, 09:59

Salut Danny,

Bine ai venit alaturi de noi. Multumesc ca te-ai oferit sa ajuti. Cred ca cel mai bine ar fi sa gasesti tu ceva ce ai vrea sa faci si sa te apuci de asta. Ca tu sti cel mai bine la ce te pricepi si ce vrei sa faci.

Spor
Imagine
mo0n_sniper
Fondator

Mesajde mo0n_sniper » 16 Apr 2020, 08:23

Danny a trimis o donatie de 100 RON. Ii multumesc.
Imagine

Înapoi la “Discutii Generale”