[RESPINS] Cerere admin, lisiek

lisiek

[RESPINS] Cerere admin, lisiek

Mesajde lisiek » 02 Feb 2020, 13:25

Nick: lisiek
Nume: Marian
Vârstă: 28
SteamID: STEAM_0:0:154283300
Link ore https://www.gametracker.com/server_info ... ery=Lisiek
Experienta admin: am fost admin în diferite comunități, am experiență
Ai citit regulamentul: viewtopic.php?f=4&t=2
Da, l-am citit si o să-l respect!
Motivul pentru care dorești admin: având în vedere ca joc de ceva vreme pe server și că am rămas aici, vreau să ajut playerii cand nu sunt admini online pe server și să fac parte din acest staff
Mulțumesc!
ZuZu

Re: Cerere admin, lisiek

Mesajde ZuZu » 02 Feb 2020, 14:37

Salut, esti jucator destul de vechi si probabil te stiu majoritatea jucatorilor. Din cate stiu eu nu a fost nici un fel de problema cu tine si ai jucat destul de mult la noi

Anul acesta ai jucat pe server: Total Connection Time: 0d 01:12:49h 1 ora si 12 minute intr-o luna. https://miez.ro/cstrike/HLstatsX/hlstat ... layer=1263

Nu stiu unde ai fost sau de ce nu ai intrat, eu doar stiu ca ai fost "scump la vedere" . De acum incolo ai timp sa intri cat de cat regulat pe forum/server ?
Daca suntem 20 admini in lista dar activeaza doar 3 in permanenta nu ajuta cu nimic.
Imagine
lisiek

Mesajde lisiek » 02 Feb 2020, 15:04

Anul ăsta a fost o debandadă cu sărbătorile astea, am muncit foarte mult. Conștient că acum o să am timpul pe care l-am avut anul trecut, am făcut cererea de admin.
F1v3

Mesajde F1v3 » 02 Feb 2020, 15:08

Contra
Avand in vedere ca joci aici de mult timp, nu te ajuta cu nimic daca intri o saptamana si apoi dispari o luna sau doua.
nu pot sa iti dau pro cand te vad o data la o luna sau doua :D
Nu vreau sa repet ce a zis zuzu, dar cam asa e.

edit: daca acum ai timp, mai joaca ceva timp si revino cu o cerere si vedem dupa
Imagine
Imagine
Danny
STEAM ID: alungatu

Mesajde Danny » 02 Feb 2020, 15:13

Asta vroiam sa zic si eu, ca te am vazut destul de rar.. insa m am abtinut gandindu ma ca si eu am intrat mai rar pe server in ultima perioada si poate nu ne am intersectat. Insa colegii ce intra mai des pe server vad ca au aceeasi parere ca mine.

Pentru moment sunt si eu contra.
Imagine
ELLA

Mesajde ELLA » 02 Feb 2020, 15:30

:lol: nici nu cred ca are rost să spun prea multe motive, dar, cu riscul de a te dezamăgi profund :lol:, răspunsul meu e tot contra! știu ca nu ai fost activ și te-am văzut doar joi la cs, iar azi ai făcut cererea, deci e motivat. :)
MOSSUL MOS

Mesajde MOSSUL MOS » 02 Feb 2020, 22:33

Liliac, vono bre pe server si apoi ai un mare PRO de la mine...chiar ti-am simtit lipsa...:)
Dragos

Mesajde Dragos » 03 Feb 2020, 12:19

de la mine ai PRO, cat ai avut timp te vedeam des, deci imi fac sperante ca vei fi activ in continuare
MORTAL LIVE

Mesajde MORTAL LIVE » 03 Feb 2020, 13:19

Lisiek,eu te stiu de baiat ok,daca e dupa cum spuneti voi mai sus ar trebui sa scoatem adminele la cativa,care intra o data la o luna si daca vreti pot da si nume,omu intra cand poate si cum poate,omu poate chiar isi doreste adminu si chiar vrea sa ajute,daca se loveste de un refuz poate ne paraseste de tot,pacat de ca e chiar ok si nu stiu sa fi avut probleme.De la mine ai un PRO.
ZuZu

Mesajde ZuZu » 03 Feb 2020, 13:49

Lisiek,eu te stiu de baiat ok,daca e dupa cum spuneti voi mai sus ar trebui sa scoatem adminele la cativa,care intra o data la o luna si daca vreti pot da si nume,omu intra cand poate si cum poate,omu poate chiar isi doreste adminu si chiar vrea sa ajute,daca se loveste de un refuz poate ne paraseste de tot,pacat de ca e chiar ok si nu stiu sa fi avut probleme.De la mine ai un PRO.
Atunci daca este ok si vrea sa ajute va trebui sa inteleaga situatia si va reveni cu cererea admin dupa ce va fi activ. Dupa cum s-a vazut mai sus, a intrat o singura data anul acesta acum 4 zile iar admine s-au mai scos si se vor mai scoate.
Daca revine pe server probabil are toate sansele, unii admini/jucatori care joaca de 2-3 luni ... si aproape zi de zi, nici nu-l cunosc.

Deci momentan asteptam sa vedem daca revine ..
Imagine

Înapoi la “Cereri Admin”