[RESPINS] Cerere admin |MIEZ|Parzival

parzival

[RESPINS] Cerere admin |MIEZ|Parzival

Mesajde parzival » 02 Dec 2018, 10:31

Nick: |MIEZ|Parzival
Nume: Alex
Varsta: 17
Link ore jucate: http://miez.ro/cstrike/HLstatsX/hlstats ... layer=5029
STEAM ID: STEAM_0:0:454679763
Experianta admin: cativa ani in amx mode
Ai citit regulamentul: Da . L-am citit
Motiv pentru care doresti admin: sa ajut server-ul cum pot , am revenit cu cererea :D !!
MORTAL LIVE

Re: Cerere admin |MIEZ|Parzival

Mesajde MORTAL LIVE » 02 Dec 2018, 14:07

Eu ii dau un PRO,numa sa mai lucri la comportament un pic.
GagaD

Mesajde GagaD » 02 Dec 2018, 14:19

Contra ! Mai lucreaza la comportament si mai ramai o perioada printre noi !
Imagine
GagaD

Mesajde GagaD » 02 Dec 2018, 15:40

Popa nu repeta de 2 ori.. era o vorba, e am dreptul sa imi exprim sau nu acordul la topicul asta, daca intelegi bine daca nu, nu !
Daca primesti accesul, esti bine venit si mult succes, nu am treaba cu asta ! :D
Imagine
Bismarck

Mesajde Bismarck » 02 Dec 2018, 15:50

parzival scrie:
GagaD scrie:Contra ! Mai lucreaza la comportament si mai ramai o perioada printre noi !
comportament ... da-mi exemplu de comportament ?? ca al tau care strergi postarile pe forum si imi zici mie anumite chesti care nu exista in regulament ?? si apoi zice zuzu ca nu e bine ce faci ??? sau ce comportament ? .. eu de cand pe server am luat 2 gag-uri si ale prin abuz admin 1 de la nukso ca a inceput sa imi zica prtz si i-am zis nuka mi-a dat 10 min gag pentru asta ,. si unu cand am intrat prima si prima data pe server ca am zis pozitia unu jucator si am primit 30 min pentru asta (specific ca nu stiam despre faptul ca nu se zice pozitile) acum te rog frumos sa imi zici ce comportament neadecvat am avut ? ..... si ca idee domnule gagad si cu admin si fara admin voi continua sa joc pe acest server fie ca iti place sau nu !! si inca ceva eu daca am ceva de zis zic in fata nu fac ca dumneavoastra prin acele punctulete cum ai incercat sa o faci !!
Parzival fix despre acest comportament este vorba, tendinta de a raspunde pe unele chestii care le fac adminii. Nukso nu mai are admin iar cei care fac abuz de admin sunt trasi la raspundere (inclusiv Gaga, insa asta tin sa cred ca nu este problema ta).Adminele aici se dau pentru a avea grija de acest sv, nu pt a avea un RANG fata de alti jucatori. Din partea mea momentan ai un CONTRA insa pe viitor stiu ca iti voi da un Pro. Bafta si mult calm :P
Atunci can Zeii vor sa ne pedepseasca,
ne indeplinesc dorintele!
Babel

Mesajde Babel » 02 Dec 2018, 16:02

PRO. Ai grija pe viitor la comportament.
MOSSUL MOS

Mesajde MOSSUL MOS » 02 Dec 2018, 20:07

Hai un PRO!
Petrece mult timp pe server si ar putea ajuta.
La primul ,,derapaj" REMOVE clar.
Hai sa-i d o sansa stiu ca e copil, ca nu are capacitatea de a analiza si actiona corect, dar cred ca merita o sansa.
ZuZu

Mesajde ZuZu » 02 Dec 2018, 20:42

Parzival, cred ca la asta s-a referit Gaga, la commentul tau de dupa. Incearca sa te controlezi pe viitor, sau cum vei primi adminul daca il vei primi la fel il vei si pierde.
Eu iti dau PRO pentru activitate, poate revii cu picioarele pe pamant, esti fraged inca. Pana atunci, In caz ca nu ai citit regulamentul, si cred ca nu .. rasfoieste putin forumul!
Mai asteapta cateva voturi acum, sa mai vedem o parere doua, daca nu raspundeai aiurea cred ca aveai si votul lui Bismark :lol:
Imagine
Dragos

Mesajde Dragos » 02 Dec 2018, 21:36

Iti dau PRO pentru ca esti activ si poti ajuta la ordinea pe server....dar vreau sa dai dovada de maturitate daca primesti admin!
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 03 Dec 2018, 08:28

Haideti sa nu mai dam admin doar de dragul de a avea un admin in plus. Harta se poate schimba si cu rtv.
Adminii ar trebui sa fie oameni raspunzatori pe care ne putem baza cand trebuie luata o decizie. Nu are rost sa dam admine chiar daca avem dubii si sa zicem ca ii dam remove dupa.

Deci intrebarea este: considerati ca parzival ar fi un admin bun care sa si ramana admin?
I will not die a faceless slave forgotten by history.
Imagine

Înapoi la “Cereri Admin”