[RESPINS] Cerere Admin Danny

Danny
STEAM ID: alungatu

[RESPINS] Cerere Admin Danny

Mesajde Danny » 16 Apr 2019, 13:34

Nick: Danny
Nume: Daniel
Varsta: 31
Link ore jucate: https://www.gametracker.com/player/dann ... .ro:27015/
Experianta admin: da
Ai citit regulamentul: Da, l-am citit si o sa il respect.
Motiv pentru care doresti admin: Se mai intampla uneori sa fiu pe server, sa fie nevoie de un admin si sa nu fie online niciunul in momentul respectiv.

Mentiuni: Dupa cum probabil unii dintre voi stiu, din cauza natura jobului meu, stau mai mult plecat de acasa. Drept urmare, sunt perioade cand intru mai rar pe server spre deloc, si perioade in care aproape zilnic intru. Rog sa se ia in considerare acest aspect si in urma lui sa se decida daca mi se da sau nu admin. Nu-i nicio suparare nici daca iau, nici daca nu iau :) Vreau doar sa ajut, atunci cand pot si sunt online.
Imagine
Dragos

Re: Cerere Admin Danny

Mesajde Dragos » 16 Apr 2019, 14:48

din partea mea ai PRO...am observat ca nu intri mereu, dar daca atunci cand intri iti faci treaba este ok
host

Mesajde host » 17 Apr 2019, 14:44

Contra!
Danny

Mesajde Danny » 17 Apr 2019, 15:14

host scrie:
17 Apr 2019, 14:44
Contra!
As ruga pe cei ce voteaza, daca doresc, sa spuna si motivul :)
Merci
Imagine
MOSSUL MOS

Mesajde MOSSUL MOS » 17 Apr 2019, 15:45

Dany, hai sa ne mai cunoastem. Eu unul te-am vazut fugitiv pe server. Joaca, integreaza-te in ,,familia Miez" si sigur vei primi admin! Contra, pentru moment!
PS. Faza cu Danny cel vechi care pretindeai ca esti...nu prea a dat bine. Dar, na o luam ca pe o gluma...
Danny

Mesajde Danny » 17 Apr 2019, 15:58

Stai putin, care Danny cel vechi !?

Eu sunt Danny si atat, de vreun an pe MIEZ.RO. Altul vechi.. o fi fost, nu cunosc. Si nu m am dat drept niciunul altul :) Lucrez in afara, Danemarca mai precis, si cand vin acasa intru mai mult pe server. In restul timpului, cand sunt plecat, nu prea pot intra (din cauza lipsei timpului si-a netului).

E OK, se poate anula cererea. O sa intru sa joc in continuare, cand pot, cum pot :)
Imagine
ZuZu

Mesajde ZuZu » 17 Apr 2019, 17:47

Doar pentru a schimba harta exista "rtv" sau nominalizarea hartilor.. inainte de votul serverului, nominalizare care este indicat sa se faca si inainte de rtv.
Multi dau rtv fara a nominaliza.. deci iarasi da serverul harti la vot care nu sunt pe placul lor, in general cand sunt putini pe server, cand sunt multi de obicei este si un admin.
Cu altele daca poti ajuta, forum.. din ce am vazut pe chatul forumului, daca ajungi la un acord cu moon, eu nu am nimic impotriva, dar inainte sa poti ajuta serverul trebuie sa-l cunosti si sa fii activ :D
In urma voturilor momentan cererea va fi respinsa, daca ramai activ si mai doresti pe viitor admin vedem cum decurg lucrurile.

RESPINS / TOPIC CLOSED
Imagine

Înapoi la “Cereri Admin”