Cerere Admin trib_narcis

Narcis2se

Cerere Admin trib_narcis

Mesajde Narcis2se » 02 Apr 2020, 15:33

Nick: trib_Narcis
Nume: Narcis
Varsta: 17 ani
Link ore jucate: https://miez.ro/cstrike/HLstatsX/hlstat ... layer=2833
STEAM ID: STEAM_0:1:451842379
Experianta admin: am si nu am , niciodata nu ai experienta destula
Ai citit regulamentul: Da, l-am citit si o sa il respect.
Motiv pentru care doresti admin: motive ar fi destule , 1 dintre motive ar fi schimbarea mapei dimineata sau pana in ora 15 , nu prea sunt admini la ora aia chear daca cateodata se mai nimeresc sa fie cate 1 admin on , al 2 lea motiv sa mentin pacea pe server [e veche] pe acest server este foarte mult bun simt si nu se exagereaza din ce am vazut eu de cand sunt pe server , cu toate ca se mai intampla sa se trezeasca cate un ratacit sa vorbeasca urat dar nu prea am vazut treaba asta pe acest server , al 3 lea motiv este legat de primul motiv sigur vre-un admin imi va zice ca exista RTV pentru a schimba mapa deacord exista dar se intampla sa nu poti pune mapa respectiva pentru ca sa jucat recent , atunci sigur va fi nevoie de un admin , cu toate ca sunt constient de faptul ca sunt admini multi pe server daca nu strica faptul sa mai fie un admin in plus si eu cred ca pot fi un admin destul de bun [ asta este in prespectiva mea , cu toate ca am vazut aici pe server sunt extrem de multi admini peste varsta mea] si pe final imi cer scuze ca am scris atat si va pun sa cititi atat de mult indiferent de decizie eu voi ramane jucator aici pe miez pentru ca este un server destul de decent si mult bun simt !!.
Imagine
ELLA

Re: Cerere Admin trib_narcis

Mesajde ELLA » 02 Apr 2020, 16:14

Probabil ai orele și asa mai departe, însă nu consider ca dacă le ai, poți neapărat deveni admin, iar motivele pe care le-ai inclus sunt și nu sunt valabile. Au mai fost cazuri când erau playeri vechi, ore multe, pro-uri și tot nu s-a luat admin.
În perioada asta oricum sunt admini online, destul de mulți, dacă ma întrebi pe mine. Iar playeri pe server nu sunt dimineața, asa cum afirmi tu, nu mereu, ca să zic asa. Rtv-ul îți dă multe posibilități, iar dacă spui ca harta a fost jucata deja, teoretic joci alta. Nu poți juca aceeași mapa de 7 ori, doar zic.
În fine, momentan, îți dau un contra. Părerea mea doar. Spor la joc în continuare! :)
Danny

Mesajde Danny » 02 Apr 2020, 16:30

Desi ai orele, esti nou printre noi. As spune sa mai joci cu noi, sa ne cunoastem si poate mai incolo sa revii cu o cerere.

Contra si eu.
Imagine

Imagine
MOSSUL MOS

Mesajde MOSSUL MOS » 02 Apr 2020, 17:17

Narcis, hai sa ne mai cunoaștem! Revino peste ceva timp... Nu vreau sa zic CONTRA...Doar NU deocamdată.
ZuZu

Mesajde ZuZu » 02 Apr 2020, 17:31

Narcis, cum au spus si colegii mai sus, in perioada asta cum suntem izolati in casa stam toata ziua si jucam cs, facem repede orele iar tu esti nou in comunitate si majoritatea nu te cunosc. Hai sa ne cunoastem putin mai bine .. intre timp mai stai de vorba cu baietii si fetele pe server, mai arunca cate un ochi pe forum, sa mai asteptam sa ne cunoastem putin si apoi vedem cum facem.
Acest lucru nu trbuie sa te descurajeze mai ales daca iti place serverul si ai de gand sa stai mult pe la noi.. chiar si dupa ce va trece carantina. :D
Imagine
Narcis2se

Mesajde Narcis2se » 02 Apr 2020, 17:58

eu va multumesc tuturor pentru pareri si sunt deacord cu voi, zuzu clar ca nu ma descurajez :))) nu ma descurajez eu asa usor apoi vorba aia sunt un tribar nu ??:)) deci clar nu ma descurajez o sa revin cu o cerere probabil peste vre-o luna :))
Imagine
justMe
STEAM ID: STEAM_0:1:56184022

Mesajde justMe » 02 Apr 2020, 18:28

Contra !
F1v3

Mesajde F1v3 » 02 Apr 2020, 18:34

contra! momentan
eu sincer te am vazut doar o data :))
Imagine
Imagine
Danny

Mesajde Danny » 02 Apr 2020, 19:39

Te rugam sa revii cu o cerere dupa ce ne cunoastem mai bine :)
Imagine

Imagine

Înapoi la “Cereri Admin”