[RESPINS] Unban butterfly

11111

[RESPINS] Unban butterfly

Mesajde 11111 » 28 Noi 2019, 23:13

Nick: the butterfly of love_
STEAM ID: STEAM_0:0:24435153
Ai citit regulamentul: da, am citit
Data si ora: 11/27/2019 - 23:30 PM
Dovada din consola (copy paste):

Nume: the butterfly of love_
SteamID: STEAM_0:0:24435153
Motiv: limbajobscen
Timp de Unban: Ban Permanent
Nume Admin: [OLDBOY]MOSSUL
Admin SteamID: STEAM_0:0:190026025

Motivul pentru care ceri unban: sa ma joc pe server
Alte dovezi:

Era ora in jur de 23:30 aproape de 00, erau army si cativa pe sv si i am zis lui army ca vreau sa fac o caterinca sa rada :)) si mimam ca si cand aveam orgasm =)) cateva secunde atata tot dar n am injurat pe nimeni sau jignit cu ceva iar MOSSUL s a dat foarte afectat adresandu se la mine "Ai grja ca nu e videochat!". dar stai cuminte cumetre ca nu s-a dezbracat nimeni, e foarte trist ca la varsta ta nu tii deloc la caterinca, poate acum regreti ca nu mai poti trai asemenea experiente e de inteles la o varsta.

Asadar nu am injurat sau abuzat pe nimeni asa cum se descrie in regulamentul dvs. si aceasta masura cred ca este exagerata, pana la urma daca el considera ca trebuie sa iau o pauza de pe voice putea sa mi dea gag/ban voice dar el a ales cu mare usurinta sa ma indeparteze de pe server, pareri?
MOSSUL MOS

Re: Unban butterfly

Mesajde MOSSUL MOS » 29 Noi 2019, 00:06

,,Cumetre"' dai dovada de lipsa de bun simt si aici. Nu cred ca e normal ca un,personaj'' cu un comportament ca al tau sa aiba loc in comunitatea noastra. Chiar si in acest moment dai dovada de lipsa de respect aruncand cu,,smecherii'de 2 lei ..nu inteleg de ce ar trebui sa-mi para rau....adica ce sentimente mi-ar putea trezi chelalaiturile tale.
Ai primit gag 1 min. apoi 10, apoi ti-am zis ca am pretentii la tine ca te stiu de ceva vreme pe server...hai ca deja am pierdut prea mult timp cu tine//CONTRAAAAA!!!!!!
ZuZu

Mesajde ZuZu » 29 Noi 2019, 11:47

daca ai primit gag deja de 2 ori.. 1 minut, 10 min și tot la fel continui... asta e nesimțire..afirmi că nu ai deranjat pe nimeni pe server și o faci pe forum, dar tot nevinovat ești :-))) ce fumați ?
Dupa ce greșiți tot voi aveți tupeu la cerere unban. Daca era formulata altfel cererea era ok.. in momentul de față nu are rost sa continuam că nu sunt șanse..

CONTRA
Imagine
11111

Mesajde 11111 » 29 Noi 2019, 16:18

Am uitat sa precizez un detaliu foarte IMPORTANT si nu mi-a dat gag de 2 ori asa cum spune el, acest mic scenariu s-a petrecut pe 11/27/2019 - 23:30 PM, atunci cand mi-a dat GAG o singura data, direct de 10 minute si nu 1 minut cum a sustinut, dupa care el a iesit de pe server iar eu am continuat sa joc inca ~30 min dupa care am iesit. A doua zi cand am intrat mi-a dat BAN dintr-un motiv bineinteles stiut doar de el.

Totusi cum as putea sa respect un asemenea om care imi da BAN PERMANENT fara un MOTIV CLAR si pe deasupra faptului ca e admin are o atitudine foarte zeflemista asa cum reiese din reply-ul lui de mai sus (ca isi pierde timpul cu mine s.a.m.d.) EU CRED CA TREBUIE SA RASPUNZI PENTRU MASURILE PE CARE LE IEI. Afirmi foarte multe lucruri dar nu ai nicio DOVADA la ceea ce afirmi.

In concluzie ca sa plec si eu lamurit de aici vreau sa mi spuna si mie ce regula din REGULAMENT am incalcat (adica MOTIVUL BAN-ului) si DOVADA (DOVADA DUBLULUI GAG + DOVADA la ceea ce am facut EU de am primit BAN PERMANENT) pentru ca asa pot sa afirm si eu orice despre el dar daca nu am dovezi e EGAL cu 0.
ZuZu

Mesajde ZuZu » 29 Noi 2019, 17:11

Am cautat demo.. de curiozitate.
Inainte sa faci ca animalele in calduri, fix la inceputul hartii de_inferno2x2.. ti-a tinut MOSSUL un discurs, ca nu e videochat, ti-a dat gag 10 minute sperand sa te potolesti si iti va da permanent daca o sa continui, iar tu ca ce.. ca nu ai facut nimic... in fine.. s-a trecut peste.

Imediat dupa ce a parasit mossul serverul, ai inceput iar sa gemi si sa te manifesti ... ca un caine in calduri.. si uite ca s-a tinut de cuvant si ti-a dat ban permanent.

Deci daca faceai o cerere normala.. ca ai facut ce ai facuta, fost grav sau nu.. dar macar ai inteles ca nu e normal si te abtii pe viitor, era alta discutie, dar nu a fost asa.
Nu sunt obligati ceilalti sa te suporte cand tu te manifesti asa, sunt oameni seriosi majoritatea si nu pentru gemetele tale intra pe server, iti garantez.

RESPINS / TOPIC CLOSED
Imagine

Înapoi la “Cereri UnBan”