[ACCEPTAT] Unban by Predator

*LORD TERMITA*

Re: Unban by Predator

Mesajde *LORD TERMITA* » 19 Noi 2018, 08:15

Salutare ,
stiu ca nu sunt admin dar consider ca am destula experienta si ore jucate ca sa pot deosebi un player care nu joaca cinstit .
Asa ca Predator tata fii om , recunoaste , scoate macrosul din mouse si hai sa jucam la distractie cum facem marea majoritate.
Ieri si eu te-am acuzat ca ai dat doua capete prin perete cu awp., pe dust 2 baza B , ai zis ca ai dat la ,,bulan" - hai sa fim seriosi - eram pe tine dupa aceea si dadeai la fix.
Sunt baieti aici care au super sisteme de foarte multi bani dar nu dau asa fix sau fara pic de recoil.
Voi jucatorii astia cu ,, experienta PGL,ESL" PREA LE STITI PE TOATE .
Ca si Mortal mai sunt admini cu coloana vertebrala care au luat in nenumarate randuri atitudine - ,,Respect"
Dar mai avem si admini sau playeri care fac pe bunii samariteni numai ca sa se distreze sau nu au ,,sange in vene ' SA IA ATITUDINE in timp ce playerii dedicati ai acestui server prasesc incet ,incet comunitatea din cauza unui astfel de comportament.
I-mi parae rau ca trebuie sa o spun dar nu e ok- Predator dupa discutiile de ieri , faceai frag cu chiu cu vai - nu mai erai ala care tragea din orice pozitie la fix.
Cum vine asta?
Moon tata , ma stii un om vertical si cu bun simt , Mortal si ca el inca cativa nu si-au facut decat ,,datoria" ,astfel de oameni trebuie respectati si nu blamati.
Atat am avut de spus.
Va multumesc.
Predator

Mesajde Predator » 19 Noi 2018, 10:10

Mai repet si voi repeta-pereti in cs 1.6 is din carton.wallbangurile de pe dd2 is def momente .
Daca nu ma credeti pe yt vedeti toane de wallbanguri pe orice mapa.Spui ca am macros la mouse,dar nu exista alias care da peste pereti si inca asa distanta.singuri in voice spuneati ca va duceti B sau A , de aceea mureati repede. Si inca Nukso mia facut screen cind dadeam wallbang. Cind ati murit pe lung la dd2 ati spus ca cod 100% dar nimeni nu sa intrebat ca fiecare care murea,murea intro positie ce inseamna ca de pe wallbang. Probleme din nimic. Chiar daca as vrea sa am wall, e imposibil sa vezi enemy la asa distanta .
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 19 Noi 2018, 11:02

Termita nu blamam pe nimeni dar este o discutie la forumul adminilor la care participam toti si discutam. Nu mi se pare normal ca unii admini sa ia decizii cand noi toti discutam problema acolo.

Ce nu inteleg eu e de ce nu exista o dovada 100% clara cu codul jucatorului. Au fost unele faze care erau suspecte dar au fost discutate si am ajuns la un consens cu dovezi si explicatii. Asa as vrea sa fie si un potential ban, nu doar pareri spuse.

Exact aceeasi situatie a fost si cu hoc, acum se repeta iar. O sa facem asa de fiecare data?
I will not die a faceless slave forgotten by history.
Imagine
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 19 Noi 2018, 11:52

Ca si info nu am gasit nicio detectie in logurire de anticheat pentru predator.
I will not die a faceless slave forgotten by history.
Imagine
UnqDawg

Mesajde UnqDawg » 19 Noi 2018, 14:33

Am verificat si nelamurirea pe care o aveam eu, Predator.
Video cu tine: https://www.youtube.com/watch?v=dTgodlv1MjE (stanga tu pe demo facut de strajer, dreapta eu pe viu)
Video cu mine: https://www.youtube.com/watch?v=tpX3luaqgTo (stanga eu pe demo facut de strajer, dreapta eu pe viu)

Ai avut dreptate, iar eu m-am inselat. Imi cer scuze ca nu te-am crezut de la bun inceput, dar presupun ca stii si tu cat de ciudat suna chestia asta cand o auzi prima data :D
In opinia mea mea esti curat, nu tragi cine stie cum, dar stii pozitii bune de wallbang, ceea ce te face un inamic mai dificil.

Avand in vedere ca ai fost primul de pe server care stia ca gloantele de la AWP merg in acelasi loc dupa ce pui tinta o data, si de asemenea stii toate pozitiile alea de wallbang pentru awp, e si normal sa avem banuieli la inceput.

Din partea mea PRO UNBAN. Am stat sa demonstrez tot ce ai facut dubios, spre deosebire de altii care doar au dat cu ochiul si au spus ca esti codat.
Daca tot iti ramane banul, nu am ce altceva sa fac, si imi pare rau.
Vad ca stau degeaba sa verific chestiile astea oricum, probabil n-am inteles eu ce trebuie sa faca un admin :roll:

P.S.
Am uitat sa specific, pe nuke in pozitia in care ai tras, sunt 4 locuri in linie in care ar putea sa fie un om. Eu inteleg de ce ai nimerit asa multi acolo, dar probabil va trebui sa demonstrez si pozitia aia in alt video.
Si desi nu gasisem eu servere cu jucatori foarte buni tot primeam ban pe motiv ca joc cu cod desi nu aveam.
MORTAL LIVE

Mesajde MORTAL LIVE » 19 Noi 2018, 15:18

am scos banul.....
GagaD

Mesajde GagaD » 20 Noi 2018, 15:38

Ca si info nu am gasit nicio detectie in logurire de anticheat pentru predator.
Nici nu o sa fie, nu are nimic :)
Imagine
GagaD

Mesajde GagaD » 20 Noi 2018, 15:39

ACCEPTAT ! TOPIC INCHIS ! ! !
Imagine

Înapoi la “Cereri UnBan”