[Respins]unban motanelul

benswolo

[Respins]unban motanelul

Mesajde benswolo » 13 Oct 2019, 03:13

Model unban:
Nick: motanelul
STEAM ID: STEAM_0:1:33758599
Ai citit regulamentul: da
Data si ora: 2.00 AM, 13/10/2013
Dovada din consola (copy paste):
"
Informatii despre Ban
Nume: motanelul
SteamID: STEAM_0:1:33758599
Motiv: jigneste
Durata Ban: 2 hours, 3 minutes
Timp de Unban: 3:36:48 10/13/2019
Nume Admin: [OLDBOY]MOSSUL
Admin SteamID: STEAM_0:0:190026025
"
Motivul pentru care ceri unban: sa i se dea remove la admin. Serverul e ok ca aveti jocul cumparat toti, el nu e ok.
justMe
STEAM ID: STEAM_0:1:56184022

Re: unban motanelul

Mesajde justMe » 13 Oct 2019, 12:35

un motiv cu siguranta exista ! mossul nu da ban aiurea iar din cate stiu ai luat ban pentru neprezentare test wargods ! pe langa faptul ca banul este pe 2 ore
cred ca ai primit mai mult pentru aroganta cu care ai tratat adminii!
F1v3

Mesajde F1v3 » 13 Oct 2019, 15:02

Macar de era ban permanent, aveai un motiv de cerere, pentru 2 ore nu cred ca ai murit, mai mult ca sigur ai primit ban de 2 ore ca sa te calmezi, sau ceva de genul.
Motiv pentru remove nici nu exista.
Ca sa stii pentru viitor, da, este sv fain si alte chestii, ci pentru ca nu se permite limbajul vulgar sau bataia de joc intre playeri.
ai facut cerere degeaba :))
benswolo

Mesajde benswolo » 13 Oct 2019, 15:54

De obicei se dau kick uri, gag uri alte chestii, nu ban direct. Remove ul il cer pentru incompetenta, in cazul in care aveti un regulament al adminilor, daca nu-l aveti atunci greseala mea. Si ban pentru aroganta? sau ban temporar pentru neprezentare WG? serios? In regulamentul jucatorilor nu scrie nicaieri despre aroganta. Nu am injurat si nu am jignit pe nimeni. Si hai sa o zicem si altfel, pana la urma ma joc mizeria asta de joc cu voi da? Ma joc cu voi si cam atat. Nu ma intereseaza sa ma salut sau sa ma imprietenesc cu voi, vreau doar sa ma joc. Daca are careva vreo suspiciune vis-a-vis de cum joc, in momentul in care sunt "verificat" ar trebui sa-si asume un statut de inferioritate in conditiile in care nu joc cu parole. Acum ce fac? jignesc ca joc prea bine pentru anumiti indivizi?

Ba mai mult, mi se si lauda unul de-al vostru ca acest mossul ar avea 50 de ani. Si ce? Personal mi se pare o rusine sa te mai joci la asemenea varsta, dar nu sunt in masura sa judec, e fix treaba voastra cati ani aveti si ce faceti cu vietile voastre. Vreau sa ma joc nederanjat si cam atat. Daca pot fi sanctionat in baza arogantei asteia, mi s-ar parea normal sa fie sanctionat si acest personaj in baza atitudinii de taximetrist suparat ca nu a primit bacsis cu care a tratat situatia.
mo0n_sniper
Site Admin

Mesajde mo0n_sniper » 13 Oct 2019, 16:27

Incercam sa avem pe server jucatori cu care sa ne faca placere sa jucam, nu am fost pe server dar cumva nu mi se pare ca te incadrezi in peisaj.

Cererea nu o sa fie luata in considerare din 2 motive:
1. Nu ai citit regulamentul
2. Din atitudinea ta imi dau seama ca Mosul a avut un motiv intemeiat sa iti dea ban

Cerere Respinsa
I will not die a faceless slave forgotten by history.
Imagine
F1v3

Mesajde F1v3 » 13 Oct 2019, 16:33

*nu vrei sa te imprietenesti cu noi sau sa ne saluti* vreau doar sa ma joc*
din cate vad, esti foarte vorbaret pe chat, atunci cand ti se face poza sau ti se cere wg il dai fara alte comentarii.
gen:https://miez.ro/cstrike/HLstatsX/hlstat ... ke&page=25
iti place sa fii in centrul atentiei, nici nu ma mir de ce ti a dat ban pentru 2 ore,s a vazut cat de mult *vrei sa joci si atat*
MOSSUL MOS

Re: [Respins]unban motanelul

Mesajde MOSSUL MOS » 13 Oct 2019, 17:11

Iti promit ca daca vei avea aceasta atitudine si pe viitor o sa-ti dau ban permanent.Acum am sperat ca o sa te calmezi, dar vad ca iti desfasori,,artileria" si aici.
Nu trebuie sa ne judeci tu cat de ,,distrusi" suntem pentru ca jucam ,,mizeria" asta de joc, indiferent de varsta. Daca nu-ti convine, nu juca, daca joci, nu-ti etala gandurile superioare, tine-le pentru tine. Te astept pe server cu alta atitudine! Daca nu...la revedere...

Înapoi la “Cereri UnBan”