[RESPINS] UNBAN Gold Cobra

ottovon511
STEAM ID: STEAM_0:0:62687398

[RESPINS] UNBAN Gold Cobra

Mesajde ottovon511 » 08 Mar 2020, 13:48

Nick: Gold Cobra
Ai citit regulamentul: Da, l-am citit
Data si ora: Nu stiu, nu eram pe server
Dovada din consola (copy paste):
Nume: Gold Cobra
SteamID: STEAM_0:0:62687398
Motiv: pa
Timp de Unban: Ban Permanent
Nume Admin: ELLA
Admin SteamID: STEAM_0:0:25543356
Motivul pentru care ceri unban: Ban dat in lipsa mea, nefiind pe server in acel moment, abia azi noapte am observat. Niciun moriv intemeiat, absolut nimic.
Alte dovezi: Nu am
ELLA

Re: UNBAN Gold Cobra

Mesajde ELLA » 08 Mar 2020, 14:19

Cred că îmi vine să râd citind acest post. Ban fără motiv ?
1. Faptul că intri și spamezi chat-ul, făcându-mă frustrată, spunând că îmi dai lamă, când de fapt nu faci asta, cum îți sună ? Ti-am zis de atat de multe ori sa incetezi, nu am fost singurul player pe care l-ai agasat, iar ar trebui sa apreciezi faptul ca niciodata nu ti-am dat gag sau ban, fara motiv, ca nu m-ai lasat o saptamana sa joc linistita. Singurul ban, de 30 minute, a fost acela cand m-a rugat mortal, asta pentru ca il tratai cu indiferenta.
2. Faptul ca mi-ai aflat facebook si numele meu real, nu iti da dreptul sa vii sa spamezi asta in chat, sa intri sa joci cu numele meu real. Hai, serios ? Ai peste 30 ani si stai sa ma urmaresti pe facebook ? Daca ma placi asa mult, trebuia sa imi dai mesaj pe facebook ( ceea ce este o ironie), nu sa intri sa comentezi aiurea pe server. Nu ti-am zis nimic nici atunci, ai facut asta 3 zile, impreuna cu prietenul tau PRALEA, care banuiesc ca va primi acelasi ''tratament'' daca continua :)) Plus ca te astepti sa nu am nici o reactie ? Putin ma intereseaza ca stii tu cum arat sau cine sunt, ma intereseaza faptul sa iti vezi de treaba ta, ceea ce nu ai facut. Ti-am dat ban discutand atat cu mortal, cat si cu zuzu. Iti las si niste dovezi :D

[https://imgur.com/ABfUliE][/img]
Imagine

Astea sunt conversatiile ! :)

Apoi, alte dovezi : Imagine
Toate nick-urile cu care ai intrat, referitoare la mine ! Cred ca iti amintesti, spor la citit !

Conversatii referitoare la mine : Imagine
Imagine
Imagine

Sunt mult mai multe, ti le arat pe alea pe care sigur ti le amintesti ! :D Din partea mea, nu o sa vezi vreodata in viata ta unban, asa ca sa fii sanatos :D
Daca iei unban din alta parte, imi dau ban singura pe miez ! O zi buna iti doresc, priveste-ma in continuare pe facebook ! :D

P.S : Daca nu va functioneaza pozele, click dreapta si vizualizati ! :D
Ultima oară modificat 08 Mar 2020, 15:38 de către ELLA, modificat 1 dată în total.
Danny

Mesajde Danny » 08 Mar 2020, 14:28

Salut.

Din partea mea CONTRA unban. Invatati sa fiti maturi si apoi intrati sa jucati la/cu noi. Faceti glume DOAR cu cine vi le accepta.
Imagine

Imagine
ottovon511

Mesajde ottovon511 » 08 Mar 2020, 14:40

Uite ce spune regulamentul: Banuiesc ca nu l-ai citit
5. Nick-urile indecente, adresate cuiva sau reclama sunt interzise. Pedeapsa: RENAME

Lasa abuzul deoparte, te-ai dus rpd la dl mortal si ai inceput sa plangi fara sa citesti regulamentul.
Daca te deranja ca joc cu Manuela puteai sa imi spui, vezi ca eram vreo 4 Manuele la un moment pe server, insa tu nu erai atunci dar probabil era five si ti-a comunicat...
In tot timpul asta ai alergat la cati mai multi admini mari in grade pt ca sa imi dai ban. Nu ai incercat un moment sa rezolvi pe cale amiabila, ai tacut si nu stiai cu cine sa mai vorbesti pt ca sa primesti accept de ban.
Sa dea moon un raspuns care este impartial.
Nu te-am jignit, injurat, pe tine sau pe oricine altcineva de pe serverul asta. O singura data am injurat pe cineva pt ca ne luase mamele la rand, vezi la reclamatii.
Mie imi este indiferent daca ramane ban-ul pt ca oricum intram din ce in mai rar pe miez.
E simplus sa dai pe nick-ul meu pt ca sa vezi cu ce nickuri jucam.
Vezi ca nu se incarca pozele,nici cu click dreapta insa spun eu ce poti gasi, Manuela, zana lui Gold Cobra.. Esti singura Manuela din lumea asta?
Sa iti mai amintesc si de alt abuz, cand scriam pe chat Gold Cobra killed Ella with knife? puteai sa dai gag si gata. ai vrut sa iti arati muschii din spatele tastaturii si mi-ai dat ban. Apoi plangeai lui mortal pt ca sa nu mai scriu pe chat lucrul asta.
Nu a fost nicio problema, te-am lasat in pace, puteam sa fac reclamatie chiar daca fara niciun efect pt ca nu prea sunt admini de sex feminin pe server si atunci cand apare cate una, ceilalti admini au tendinta sa o protejeze mai ales in cazul tau, copil fiind.
ABUZ PESTE ABUZ!!!
Nu te urmaresc pe fb pt ca nu am, nu folosesc retele sociale.

PS: Dani, nu era nicio gluma, nu a jignit nimeni pe nimeni. Din partea ta, five si a altor "prieteni" de-ai manuelei nu ma astept sa respectati regulamentul.
Danny

Mesajde Danny » 08 Mar 2020, 14:44

Uite ce spune regulamentul, chiar la punctul 1.

1. A juca pe acest server este un privilegiu, nu un drept. In functie de comportament acest privilegiu poate fi retras.

Comportamentele de mahala, pot ramane afara, pe langa server. Keep that in mind.

PS: Ma bucur c-ai zis ca sunt prieten cu ELLA, in ciuda faptului c-am avut atatea "certuri" (contraziceri) cu ea pe server :D
Ultima oară modificat 08 Mar 2020, 14:49 de către Danny, modificat 1 dată în total.
Imagine

Imagine
ELLA

Mesajde ELLA » 08 Mar 2020, 14:46

Uite ce spune regulamentul: Banuiesc ca nu l-ai citit
5. Nick-urile indecente, adresate cuiva sau reclama sunt interzise. Pedeapsa: RENAME

Lasa abuzul deoparte, te-ai dus rpd la dl mortal si ai inceput sa plangi fara sa citesti regulamentul.
Daca te deranja ca joc cu Manuela puteai sa imi spui, vezi ca eram vreo 4 Manuele la un moment pe server, insa tu nu erai atunci dar probabil era five si ti-a comunicat...
In tot timpul asta ai alergat la cati mai multi admini mari in grade pt ca sa imi dai ban. Nu ai incercat un moment sa rezolvi pe cale amiabila, ai tacut si nu stiai cu cine sa mai vorbesti pt ca sa primesti accept de ban.
Sa dea moon un raspuns care este impartial.
Nu te-am jignit, injurat, pe tine sau pe oricine altcineva de pe serverul asta. O singura data am injurat pe cineva pt ca ne luase mamele la rand, vezi la reclamatii.
Mie imi este indiferent daca ramane ban-ul pt ca oricum intram din ce in mai rar pe miez.
E simplus sa dai pe nick-ul meu pt ca sa vezi cu ce nickuri jucam.
Vezi ca nu se incarca pozele,nici cu click dreapta insa spun eu ce poti gasi, Manuela, zana lui Gold Cobra.. Esti singura Manuela din lumea asta?
Sa iti mai amintesc si de alt abuz, cand scriam pe chat Gold Cobra killed Ella with knife? puteai sa dai gag si gata. ai vrut sa iti arati muschii din spatele tastaturii si mi-ai dat ban. Apoi plangeai lui mortal pt ca sa nu mai scriu pe chat lucrul asta.
Nu a fost nicio problema, te-am lasat in pace, puteam sa fac reclamatie chiar daca fara niciun efect pt ca nu prea sunt admini de sex feminin pe server si atunci cand apare cate una, ceilalti admini au tendinta sa o protejeze mai ales in cazul tau, copil fiind.
ABUZ PESTE ABUZ!!!
Nu te urmaresc pe fb pt ca nu am, nu folosesc retele sociale.

PS: Dani, nu era nicio gluma, nu a jignit nimeni pe nimeni. Din partea ta, five si a altor "prieteni" de-ai manuelei nu ma astept sa respectati regulamentul.

Nu am mers sa plâng nicăieri, stai tu liniștit. Dacă eu sunt copil, tu cum ești? La anii tai, sa stai sa faci chestii din astea, pai nu îmi dau seama cum trebuie sa gândești in anumite situații. Regulamentul este citit și recitit, tu abuzezi de "bunătatea" unora, nu mi-a transmis nimeni ca ai juca cu nick-uri din acelea, chiar tu ai zis "uite ca a ieșit", după ce într-o zi ai întrat și ai adresat întrebarea :"domnișoara Miron, de ce nu dați lame?"
Nu stau eu sa fac polemici pe subiectul asta, ban-ul din partea mea oricum rămâne. Nu faci doar cu mine asa, s-a resetat chat-ul și nu îți pot arata ce prostii scriai înainte. Haide sa dam dovada de maturitate. Dacă nu iti vezi de treaba ta, asa se întâmplă. Nu e prima data când iei gag, nu de la mine, ci de la five, sper ca ții minte câte ți-a dat. Nu îți pot da gag toată viata pe miez, când tu nu știi ce e ala respect. Ma opresc aici. Nu am se gând sa continui subiectul. Mi-am expus punctul de vedere, ban-ul rămâne din partea mea.
F1v3

Mesajde F1v3 » 08 Mar 2020, 14:48

Contra
in ultimele 2 luni numai misto uri pe sv, schimbat nick uri la adresa ei, cand iti zicea sa termini, te faceai ca ploua si ca nu vezi.
Dar asa e pe aici, cand nu vrei sa vezi cand ti se face observatie, continui.
cand punea geutzu muzica pe india, noi ii spuneam sa se opreasca si tu ne ziceai *lasati l sa facem atmosfera*
sau acum cateva zile, aduti aminte, jucam india tarziu, si ti ai schimbat nick ul in numele ei si te am intrebat *cobra, iti e rau?* si la fel, te ai facut ca ploua.
Pentru varsta ta sa faci asa ceva e chiar jenant.
Imagine
Imagine
ottovon511

Mesajde ottovon511 » 08 Mar 2020, 14:49

Ce e jignitor in "domnișoara, de ce nu dați lame?"
ottovon511

Mesajde ottovon511 » 08 Mar 2020, 14:50

Nimeni nu mi-a spus niciodata sa imi schimb nick-ul pt ca jignesc pe cineva. O singura data mi-a spus Dragos insa era alt nick nu avea legatura cu niciunul dintre voi.
ELLA

Mesajde ELLA » 08 Mar 2020, 14:51

Ce e jignitor in "domnișoara Miron, de ce nu dați lame?"
Am zis eu ca este jignitor?! Am spus ca te adresezi asa. Suntem prieteni sa vii sa îmi oferi replici din alea?! Este un joc, vezi-ți de viata ta reala și nu mai sta sa ma urmaresti pe rețele de socializare. Cauta-ți o ocupație mai buna. Hai, o zi frumoasa îți doresc.

Înapoi la “Cereri UnBan”