[ACCEPTAT] cerere ungag F1v3

F1v3

[ACCEPTAT] cerere ungag F1v3

Mesajde F1v3 » 22 Apr 2019, 22:28

Nick: F1v3
STEAM ID: -
Ai citit regulamentul: Da, l-am citit.
Data si ora: 4.22.19 22:20
Dovada din consola (copy paste): -
Demo:-
Motivul pentru care ceri ungag: pentru ca nu a fost nici un motiv pentru gag, asa zisul admin "mossul" da gag permanent pentru ca ? ma intreaba daca "avem glume?" cand nici nu vorbeam cu el in primul rand, in al doilea rand, cand se da "cocos" facand glume pe server despre anumite subiecte, nu ii spune nimeni nimic si acum cand are "buza umflata" da gag, gege mosul.
MOSSUL MOS

Re: cerere ungag F1v3

Mesajde MOSSUL MOS » 22 Apr 2019, 22:33

Persisti in necuviinta ce o ,,afisezi'' in ultima vreme...asazisul admin mossul...hm
Ti-am dat gag 1 minut si TE-AM RUGAT sa termini cu discutiile....imediat ce ti-a expirat gag-ul.....imi arunci zeflemitor ca ...,,.sunt hilar....
Cred ca e cazul sa intelegi ca mai trebuie sa ai si bun simt... CONTRA ! .
F1v3

Mesajde F1v3 » 22 Apr 2019, 22:44

MOSSUL MOS scrie:
22 Apr 2019, 22:33
Persisti in necuviinta ce o ,,afisezi'' in ultima vreme...asazisul admin mossul...hm
Ti-am dat gag 1 minut si TE-AM RUGAT sa termini cu discutiile....imediat ce ti-a expirat gag-ul.....imi arunci zeflemitor ca ...,,.sunt hilar....
Cred ca e cazul sa intelegi ca mai trebuie sa ai si bun simt... CONTRA ! .
eu am bun simt, dar tu ai exagerat si te ai simtit ofensat, m ai intrabat daca "avem glume" cred ca stii prea bine cine face glume mai mult dintre noi doi, avand in vedere glumele despre "oldboy" si altecele. n am sa mai continui copilaria asta, astept decizia celorlalti admini.
GagaD

Mesajde GagaD » 23 Apr 2019, 13:07

PRO-ungag
Imagine
ZuZu

Mesajde ZuZu » 25 Apr 2019, 16:27

in primul rand nu este frumos sa ne jignim, indiferent de varsta.
Atata timp cat se fac glume cu bun simt le acceptam, daca nu se fac glumele cu bun simt sau se fac abuzuri se fac reclamatii admini/jucatori (in cazul in care nu este deja un admin pe server sa poata lua o masura)
Atata timp cat mossul avea o "gluma" cu claudiu, nu vad de ce a trebuit sa intervii.
Iar referitor la faptul ca se fac glume pe seama oldboy sau trib sau orice alt clan sau persoana, daca faceti o gluma pe seama cuiva o acceptati si voi inapoi, daca nu poti sa o accepti nu o faci nici tu, este simplu. Glumesti daca stii si tii la gluma si o faci cu cine iti permiti, daca nu.. nu mai glumesti. Indiferent ca suntem admini, moderatori, zei, zeni, divini.. sau orice altceva, suntem toti egali si facem glume in aceeasi masura in care le acceptam si celorlalti glumele.

F1v3 ca iau scazut psd u pensia CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_pertamino
F1v3 lasa l CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_pertamino
[OLDBOY]MOSSUL vezi de jocul tau CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_pertamino
duda aia e ok CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_pertamino
Klau # playzee du-te si ia pensia :D CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_pertamino
[OLDBOY]MOSSUL asa si? CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_pertamino
Skipper Mosule ai un E in + in clan tag CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_pertamino
Klau # playzee esti batran CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_pertamino
[OLDBOY]MOSSUL ce te doare? CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_pertamino
[OLDBOY]MOSSUL cee claudiule CS.MIEZ.ro | STEAM Only | Anti-Cheat ON de_pertamino

Oricum din ce am inteles a fost gag de 1 minut sau a mai fost unul permanent, s-a scos gag-ul.. mai e valabila cererea ungag ?
Imagine

Înapoi la “Cereri UnBan”