Ban list Negative

Negative

Ban list Negative

Mesajde Negative » 27 Oct 2018, 18:40

Nick-ul jucatorului banat: Moldo
Motiv: Neprezentare ss desi server-ul era full , sa schimbat harta de 2 ori , prezent moss-ul si zuzu pe server
Dovada: Imagine
ZuZu

Re: Ban list Negative

Mesajde ZuZu » 27 Oct 2018, 18:59

Atata timp cat nu e nimic prea deranjant sau nu se comporta urat nu e necesar neaparat sa dam ban, pentru ca era si serverul full, unii au asteptat sa intre 20 minute.
Plus ca daca nu le dati indicatiile despre tipul ss-ului de la inceput, o cauta de innebunesc si nu sunt suficiente cele 5 minute. :lol:
Fiti mai rabdatori pe viitor ca mai intra ei, nu ii inghite pamantul. :D
Imagine
Negative

Mesajde Negative » 15 Noi 2018, 19:33

Nick-ul jucatorului banat: Predator
Motiv: Wallhack
Dovada: http://www.girlshare.ro/3490215888.5
Nuk$O

Mesajde Nuk$O » 15 Noi 2018, 20:58

eu zic sa ramana cu ban..sigur are ceva :)
Predator

Mesajde Predator » 15 Noi 2018, 22:13

toti spun ca cheat 100% dar nici un moment concret care poate fi explicat ;). ce folos ca a dat demo daca nu il explica) mam uitat de 2 ori si unicul moment care poate fi straniu cind dau wallbang la mid prin usa dar un jucator care sa uitat atent a vazut ca cu citeva secunde inainte eu lam vazut cum a trecut
Negative

Mesajde Negative » 16 Noi 2018, 09:07

toti spun ca cheat 100% dar nici un moment concret care poate fi explicat ;). ce folos ca a dat demo daca nu il explica) mam uitat de 2 ori si unicul moment care poate fi straniu cind dau wallbang la mid prin usa dar un jucator care sa uitat atent a vazut ca cu citeva secunde inainte eu lam vazut cum a trecut
Am sa te rog sa astepti parerea alor mari si apoi sa mai vi cu argumente , aici nu mai este vorba de wallbang !

Înapoi la “Banlist”