[ACCEPTAT] Cerere unban - Nu trage !! Incarc ! si crystine

Ares
STEAM ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561197981619133/

[ACCEPTAT] Cerere unban - Nu trage !! Incarc ! si crystine

Mesajde Ares » 14 Dec 2018, 21:59

Nick: Nu trage !! Incarc !
STEAM ID: STEAM_0:1:10676702
Ai citit regulamentul: DA
Data si ora: undeva in timpul zilei

Dovada din consola (copy paste):

Nume: Nu trage !! Incarc !
SteamID: STEAM_0:1:10676702
Motiv: forum
Timp de Unban: Ban Permanent
Nume Admin: trib_host_ww3

Motivul pentru care ceri unban: link la screenshot uploadat http://www.girlshare.ro/3490228518.7
Alte dovezi: nimic ce merita semnalat

Al doilea ban , in decurs de cateva minute pentru sotia mea ..

Nick: crystine
STEAM ID: STEAM_0:0:13521217
Ai citit regulamentul: DA
Data si ora: undeva in timpul zilei

Dovada din consola (copy paste):

Nume: crystine
SteamID: STEAM_0:0:13521217
Motiv: forum
Timp de Unban: Ban Permanent
Nume Admin: trib_host_ww3
Admin SteamID: STEAM_0:0:39611192

Motivul pentru care ceri unban: link screenshot : http://www.girlshare.ro/3490228524.2
Alte dovezi: nimic ce merita semnalat

Nu mai am toata consola, dar din punctul meu de vedere, ca si admin ar trebui sa ai si putina rabdare, am 8 ani de cand nu am mai jucat Counter-Strike, nu mai cunosc toate detaliile acestui joc ... normal ca am ramas surprins cand m am trezit mort si spectator .... ai fost foarte sec in comentarii ... poza ... girlshare ....
sa imi fie cu iertare, dar eu nu am nici macar un program in pc fara licenta .... cand am intrat pe girlshare antivirusul a luat o razna, windows defender deja trimitea rapoarte la microsoft .... pe pc ul asta nici macar site uri xxx nu incarc pentru ca am toate filtrele posibile si imposibile, intrucat am si un copil de 8 ani care ar putea vedea chestii ciudate ...
si exact de fata cu el sa intru pe acest renumit girlshare sa fac upload si sa imi apara fix in fata lui o pagina plina de zuze goale. ....

daca tot dai ban si ma trimiti, pe forum, macar asigura te ca am cont pe forum, sau cel putin ajuta ma sa il activez in timp util, pentru ca bineinteles acum e posibil sa astept si o zi pana iti dai tu verdictul ca si admin ... sau poate ma insel eu ....

ca si idee nu facem tovanga, sau ne folosim de faptul ca jucam din aceeasi camera, am jucat pro cativa ani buni sa vedem harta fara ajutor.....

per total , unban cele doua steam id uri ... multumesc.

cerere modificata conform model .. sper ca e bine de data asta ....
Ultima oară modificat 14 Dec 2018, 23:47 de către Ares, modificat 1 dată în total.
GagaD

Re: Cerere unban - Nu trage !! Incarc ! si crystine

Mesajde GagaD » 14 Dec 2018, 22:47

Salut , Te-am vazut spectator azi pe tine si cristine.. nu sitam ce e cu voi !
Ideea e ca ti s-a facut poza, trebuia incarcata poza (halflife.tga) pe site girlshare.ro, linkul pus in consola cu "say link".
Nu trebuie sa ai cont pe forum ca adminul sa te poata trimite pe forum.
Site-ul girlshare afiseaza niste reclame cu "domnisoare" nu sunt virusi, dezactivezi pentru o perioada scurta antivirusul, incarci poza si il activezi la loc.
Daca vrei sa joci/jucati pe servar, trebuie sa va conformati, indiferent de experienta. Daca intrebi, esti ajutat .
Acuma ai rabdare in liniste ca adminul respectiv si ceilalti sa se dea cu parerea !
PRO ! = Pozele sunt curate !
Respecta regulamentul si vei fi respectat ! :D
Refa cererea de unban ca nu respecti modelul !
"Cererea nu se ia in considerare daca nu este completata corect si daca nu este atasat demo-ul." ! ! ! !
-demo lasam deoparte !
Imagine
Ares
STEAM ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561197981619133/

Mesajde Ares » 14 Dec 2018, 23:58

foarte adevarat nu trebuie sa am cont pe forum, dar atata timp cat vorbim chiar de unul din administratorii forumului, macar inainte de a iesi pe server ar fi putut sa arunce un ochi pe forum .. "ia ma , plange vreun prost banat pe ziua de azi pe aci ?? da sau nu ... ok pa ... "

nu am demo, nu mi s a cerut demo, nu imi fac demo uri sa vada lumea cat de bine dau, joc de placere , demo ul trebuia facut de admin, daca ar fi fost cazul .... si postat pe o platforma gen amxbans ... vorbesc de acum cativa ani buni cand aveam servere proprii si era singura metoda prin care acceptam ban uri de la adminii de pe serverele mele ...

am folosit de a lungul anilor toate platformele de forum posibile, cu si fara licenta, si in momentul in care as fi utilizat acest gen de activare pe forum, cu accept de la un admin, as fi tinut unul aproape non stop pe forum pentru acest gen de situatii ...
e mai simpla activarea pe adresa de e-mail .....

si asa cum ai zis, say link consola, dar eu cu primul nick nici macar nu am avut parte de acest tratament ... mi am dat retry ca initial am crezut ca m am trecut singur la spectatori ... dupa aia am realizat ca mi s a facut screenshot ... am zis in consola imi dau retry sa intru spec .... am intrat spec sai am intrebat de ID si a inceput lumea sa rada .... si eu radeam la randul meu ca dupa 6 ani de cs 1.5 si inca 12 de cs 1.6 ... imi iau screenshot ... si ban ulterior ... chiar nu stiam ce am de facut pentru ca nu am fost in aceasta situatie niciodata ... si ca sa folosesc un site precum girlshare.ro , dupa atata timp ..... sunt mii de platforme care pot fi instalate direct in forum sau in link separat pentru postare directa in forum si cu mai putine sanse sa iti faci pc ul varza pe un site precum girlshare ... dar trebuie sa cunosti si putin php e adevarat ....

am zis si mai devreme in primul post, am o foarte lunga perioada de pauza de la cs nu mai sunt la zi cu ultimele pluginuri si platforme de ban , stats, etc .... dar sunt multe care chiar ar fi putut fi folosite poate chiar si acum ...
MOSSUL MOS

Mesajde MOSSUL MOS » 15 Dec 2018, 02:01

Ares, hai ca poate nu am inceput ,,relatia" pe server prea bine. In mare parte ai dreptate dar intelege si adminii care zilnic au parte de playeri care nu-s de buna credinta si care invoca tot felul de motive. Asa ca..cerere ai facut, adminii isi vor spune parerea si se va scoate ban-ul.. sper. Nu avem interesul sa gonim jucatori de pe server. Eu unul sunt PRO unban.Sa stii ca majoritatea aici suntem oameni seriosi....de o varsta cu tine si chiar mai ..mosi:). Hai asteapta sa voteze adminii, nu are nimeni nimic cu tine. Te astept pe server!.Si pe Crystine.....PS. Poate-mi zici si mie prin ce metoda ai convins-o sa joace CS...ca eu am cativa ani de cand lupt.cu a mea.....si degeaba:)

PRO UNBAN!
host

Mesajde host » 15 Dec 2018, 13:06

Am o rugaminte la voi< Nu spuneti pozitia jucatorilor decat in chatul jocul>
Am scos banul ,distractie placuta!!

ACCEPTAT/ TOPIC CLOSED

Înapoi la “Cereri UnBan”